[Grafik-poszukuje programistów do projektu gry]-kickstarter


#1

Concierge_gif

Posiadam liczną bazę grafik potrzebuję, pomocy przy zamienieniu jej na grę :slight_smile:

Concierge, jest to gra edukacyjno-logiczna, podczas której wcielamy się w tytułowego konsjerża człowieka orkiestrę, który zna się na wszystkim i któremu można powierzyć wszelakie zadania, także te specjalne, a nawet niemożliwe. Inteligentna i charyzmatyczna postać prowadzi psychologiczną grę podczas której, skutecznie wykorzystuje każdą nadarzającą się okazję byle tylko wykonać powierzone zadane. Jako konsjerż możesz wziąć każde zlecenie ogranicza Cię jedynie pomysłowość zleceniodawców, lecz również własne sumienie, swoje zachcianki mają przecież zarówno celebryci, jak również mafijni szefowie.

Projektowana gra będzie symulatorem, jednocześnie uczącym języków obcych. Podczas misji spotkamy zarówno hiszpańskich “localsów”, jak również w mniejszym stopniu członków rosyjskiej mniejszości, czy mieszkańców tureckiej dzielnicy. Gra będzie w jednym dominującym języku z bonusowymi dodatkami innych języków.

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą, proszę o kontakt. Chętnie udzielę dodatkowych informacji. Jeśli macie jakieś spostrzeżenia dotyczące projektu, również możecie napisać, chętnie wysłucham krytyki.Jest to projekt wykonywany hobbystycznie, najbliższych tygodniach chciałbym zrobić wersję próbną i wystartować z projektem na Kickstarterze wcześniej zdobywając target, na stronach do nauki języka oraz z grami.

Pozdrawiam Piotrek


#2

Ponawiam temat. Poszukiwany programista chętny do pomocy w tworzeniu gry mobilnej z przygotowanych grafik i animacji. Projekt hobbystyczny.

Kolejna animacja z gry!
scena2