[Grafik2D][Scenarzysta] Poszukiwane osoby do hobbystycznego projektu

gamedev

Cześć,

Jako samotny deweloper poszukuję osób do wspólnej współpracy nad projektem gry 2D tzw. platformówki. Większość podstawowych mechanizmów, które charakteryzują gry tego typu zostały wykonane. Do dalszej pracy nad projektem przydałby się przede wszystkim grafik 2D (PixelArt lub CartoonArt) no i scenarzysta. Szukam osób, które chcą nabyć doświadczenie w przyszłym zawodzenie no i przy tym dobrze się bawić. Podkreślam, że jest to projekt Hobbystyczny być może z przyszłością, zależy to od nas wszystkich. Coś o mnie. Jestem na co dzień Backend deweloperem niestety nie pracowałem komercyjnie przy game dev. Od zawsze ciągnęło mnie do tworzenia gier i mam już parę nieudanych projektów za sobą co przyniosło mi trochę niekomercyjnego doświadczenia.

Ostatnio zainspirowała mnie gra o tytule “Blasphemous”, myślę, że to jest kierunek w którym chciałbym żeby ten projekt się rozwinął. Nie chodzi mi tutaj o fabułę a styl grafiki i grywalność.

Tutaj zostawiam nagranie z aktualnego stanu projektu:

Jak widać na nagraniu sprity są pomieszane, część z nich jest w stylu PixelArt, niestety nie posiadam wszystkich animacji. Projekt realizowany jest na silniku UnityEngine.

Po więcej informacji zapraszam na priv lub adres email:
radoslaw.walkow@gmail.com

Pozdrawiam

Uwaga!
Stanowisko scenarzysty zostało już obsadzone, wciąż jednak szukamy Grafika 2D Pixel Art.

Podbijam temat, wciąż poszukiwany Grafik2D, który potrafi wytwarzać sprite’y PixelArt lub CartoonArt wraz z animacjami. Został dodany nowy film demonstracyjny, zapraszam się do zapoznania. Grafikę w grze chcemy wzorować na tytułach takich jak “Blasphemous” lub “Hollow Knight” w zależności od osoby, która zgłosi się do współpracy. Jesteśmy również otwarci na propozycję, zapraszam do kontaktu.