Grafika 2d, pixel-art

Witam nazywam się Marek mam 20+ lat i od kiedy pamiętam chciałem “zrobić” grę. Dla jasności jestem typowym amatorem, nie kończyłem szkoły informatycznej wszystkiego co się nauczyłem, nauczyłem się sam. Od jakiegoś czasu “piszę” projekt 2d (topdown) o tematyce DBZ. Silnik na którym pracuję umożliwia mi stworzenie gry mmorpg dla +/- 100 graczy. (Jak dla mnie taka ilość jest idealna, nie za mało nie za dużo - idealnie) Co do projektu to chyba nie ma co się rozpisywać, gdyż nie taka była nazwa tematu. Do rzeczy potrzebuję osoby która stworzy mi skina i zrobi animację ataku. (tak do prawdy to narysowałem sam go ale nie umiem/ nie lubię (ze wzajemnością) animacji.) oraz kilka innych rzeczy.

Podsumowując, potrzebuję solidnego grafika który zna się na pixel arcie (?). Forma współpracy to zlecenie / ewentualnie dołączenie do teamu (jednoosobowego). :smiley:

Zainteresowanych zapraszam na Discord. (@Edited)

email: marekssj2@gmail.com

pixel art mam animacjie jedną czy dwie moge pokazac na priv juz jakos :slight_smile:

Bruh nie jestem zainteresowana ale parę porad, jak robisz fanowski projekt w oparciu o chronioną markę, nie umieszczaj gameplayu na YouTube albo jest szansa że dostaniesz cease&desist na twarz od firmy. Poza tym radzę się zastanowić czy nie lepiej byłoby zmodyfikować projekt na własną markę, żebyś mógł w jakikolwiek sposób na nim zarobić.

Dziękuję za cenne rady, aby obejzeć jak się prezętuje projekt zapraszam na mój Discord na kanał “Clash of Legends”