Grafika do gry mobilnej

Poszukujemy zdonlnego grafika najlepiej z doswiadczeniem do stworzenia grafiki do gry mobilnej.
Grafika 2d, gra ciekawa.
Interesuje nas dluzsza wspolpraca.
Do zrobienia mamy UI, ikony, mapy, bronie itp.

Zainteresowanych prosilbym o wyslanie linka do portfolio.

Dzieki!

Dzień dobry,

Jeśli na dzień dzisiejszy przydałoby się Państwu wsparcie osoby z zewnątrz, doświadczonej w rysowaniu, tworzeniu ilustracji pod animacje oraz z bogatym warsztatem artystycznym? Oto jestem! Pełen pozytywnej energii i zapału do pracy. Naładowany pomysłami poszukuję kreatywnych wyzwań. Udowodnione doświadczenie w branży poparte zrealizowanym produkcjami.

W branży rysowniczej, komercyjnie działam prężnie od przeszło 7 lat. Natomiast amatorsko od 17 lat pomnażam swoje umiejętności oraz poszerzam horyzonty w celu zwiększania warsztatu. Staram się by wszystkie grafiki wychodzące z pod mojego nazwiska były wykonywane w profesjonalny sposób, z największą dbałością.

Jeśli chodzi o doświadczenie graficzne - projektuję przeróżne rzeczy z dbałością o ich najwyższą jakość, dla wielkich marek jak i dla mniejszych, oraz osób prywatnych. Na tym polu działam już przeszło 7 lat.

Wraz z tym mailem przesyłam link do swej strony, gdzie mogą Państwo zobaczyć moje realizacje

www.evodesign.pl

Oraz na stronie facebooka, gdzie dziele się swoją twórczością na bieżąco:

Za wszelkie informację będę wdzięczne. Dziękuję za poświęcony czas i mam nadzieję, iż nie był On zmarnowany.

Pozdrawiam serdecznie,
www.evodesign.pl
biuro@evodesign.pl
603-676-389

Dzień dobry, jestem zainteresowana współpracą.
Proszę, oto moje portfolio:

Pozdrawiam serdecznie,
Martyna