Heroes and Rats Online - MMORPG na Androida

Powiem ci tak. Gra ma potencjał. Duzo juz zrobiłes ale zasugeruje ci co jeszcze by się przydalo.
Skilowanie . Dosc popularne jak narazie da się to robic na arence. Chyba ze taki byl zamiar to okej.
Dodanie bosow . Na pewno to by zmotywowalo graczy do gry i rywalizacji np dodanie bosow respiacych sie co kilka godzin czy cos takiego :slight_smile:
Handel powiedzmy ze jakis.jest . Narazie tyle

Hej, dzięki za odpowiedź.
Generalnie to wszystkie rzeczy o których wspomniałeś są w planach :wink:

Czy prace nad grą wciąż trwają? Ostatnio zauważyłem, że pozycja zniknęła ze sklepu play, lecz do gry wciąż można się logować.

• Z własnych uwag, to uważam, że potworki znikają zbyt szybko gdy odciągnie się je od ich miejsca respawnu. Jest to wyjątkowo uciążliwe dla postaci dystansowych, gdzie kiting to podstawowa taktyka.

• Inna kwestia to jednolita regeneracja dla każdej z klas, co w przypadku maga jest dość krzywdzące, ponieważ regenerowana jest mniejsza ilość niż ta zużywana podczas auto ataków, oraz mag jest jedyną klasą bez możliwości używania czarów nie używając miksturek (auto ataki używają cały zasób many)

• Jednolity przyrost umiejętności magii. Wydaje mi się, że mag powinien zadawać najlepsze obrażenia z magii, a tutaj nie dość, że wojownik trenuje magie tak samo szybko jak mag to jeszcze w dodatku ma lepsze przyrosty obrażeń od umiejętności magii. Troszkę mi to nie gra.

• Brak tarczy oraz możliwości trenowania obrony w przypadku wojownika i rycerza.

• Czar przyspieszający szybkość ruchu wojownika trwa zdecydowanie za krótko

Oraz jedna kwestia która mnie zastanawia, to skąd te postacie z wysokimi poziomami, ale niskim czasem gry.
Natomiast ogólnie gra prezentuje się naprawdę przyjemnie. Taki powrót do klasyki. Trochę dopracować i śmiało może konkurować z Mirage Realms, a nawet na to liczę :slight_smile:

Pozdrawiam.

Hej, pracę nad grą trwają. Niestety z powodu wielu innych zajęć dość wolno.
Gra została usunięta ze sklepu tymczasowo :wink: już jest wszystko okej.

Jeśli chodzi o brak balansu statystyk o którym wspomniałeś w kilku punktach. Zamierzam wprowadzic klasy ekwipunku Lekki, Ciężki, Toga. Będą też bonusy do statystyk w ekwipunku. Nie tylko pancerz.

Dodatkowy pancerz/regeneracja mamy lub zdrowia. To będzie dostępne jako bonusy do kremów.

Jeśli chodzi o wysoki lvl i mały czas gry. Dodałem naliczanie czasu gry później. Jak go wprowadziłem ludzie mieli już wysokie lvle. A czas jest liczony od zera :wink: