[Hobby][FPS][Early Access][Godot] Poszukiwana ekipa do strzelanki


#1

Cześć,

Poszukuję ekipy do dalszego rozwoju projektu proceduralnej strzelanki pierwszoosobowej.

Gra nazywa się “The Creature of Chaos” i jest już wydana na Steam (jako Early Access) oraz na Itch.io. Na chwilę obecną zbiera pozytywne opinie na Steam (92%). Aktualnie posiada tryby: kampanii (na ± 20 minut), survivalowy i zabawy z generatorem. Głównie charakteryzuje się “bardziej” proceduralnymi poziomami (staram się nie używać predefiniowanych pokoi) oraz szybką oldschoolową akcją ala pierwszy Doom / Wolfenstein. Inspiracją na świat jest mityczny zamek Draculi, który w różnych mediach jest za każdym razem inaczej przedstawiony. Gra działa na Godot 3.4

Do tej pory pracowałem sam, ale żeby projekt dalej rozwinąć, potrzebuję pomocy przy grafice (i animacjach) 3d oraz muzyce (i sound designie). Znajdzie się też miejsce dla (kolejnego) programisty.

Na chwilę obecną projekt jest non-profit i nie widzę sensu tego zmieniać, aczkolwiek też nie przekreślam opcji przejścia na komercję w przyszłości.

Jeśli projekt cię zainteresował, napisz w tym wątku albo na priv.
Zapraszam do współpracy :slight_smile:


#2

Zdecydowanie proszę o szczegóły :slight_smile:


#3

Nie wiem, o jakie szczegóły ci chodzi, o projekcie mógłbym pewnie napisać pracę magisterską :slight_smile: … co chcesz konkretnie wiedzieć?