Jaką grę chcielibyście mieć z reamakowaną?

Tak jak w tytule. Jaką grę chcielibyście zobaczyć z nową oprawą graficzną itd.
(Mógłbym się podjąć remake’u)

:slight_smile: Moja propozycja to “Nebulus” stara gierka z czasów C64, Amigi i Atari, o której zapewne już nikt nie pamięta. Mimo prostoty w tamtych czasach potrafiła mocno przyciągnąć do siebie jak i zapewnić masakryczną dawkę frustracji za każdym razem gdy się ginęło prawie na szczycie wieży i trzeba było zaczynać od początku :slight_smile:

Mario 64, wszystkie części Crash Bandicoot na PSX, Moje ulubione gry ze starych konsol.

Bardzo chętnie bym zobaczył wiele gier w nowych wersjach ale do zrobienia remake-u przede wszystkim trzeba mieć prawa do tytułu :slight_smile:

A bardzo chętnie bym zobaczył Aliens Vs Predator 2 od Monolith na Unreal Engine 3 lub 4, ten engine idealnie nadaje się do gier w takim klimacie.

Od siebie dodam Crash Bash z trybem Lan Party Albo multiplayer po sieci. Przypomina trochę gang beasts, ale jest o wiele lepsze :slight_smile: .

A ja mam dwie, które miło wspominam xD
Pierwsza to Spy vs Spy, taka gierka na C64, gdzie w dwóch graczy fajno się grało bardzo, zwłaszcza zastawiając pułapki na kumpla XD

A druga to pierwsze RPG w jakie grałem, czyli Albion od firmy BlueByte z 1997 roku, ta gierka z której Cammeron do Avatara ukradł linię fabularną do czego się przyznał :stuck_out_tongue: