Janusz Simulator - moja pierwsza gra na androida

Witam!
Ostatnio ukończyłem moją pierwszą grę na androida działającą na silniku unity.
Gra jest dostępna na google play za darmo, jeśli ktoś miałby chwilę prosiłbym o ocenę i danie znać co mogę zmienić/poprawić/dodać. Byłbym bardzo wdzięczny.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.VodkaStudio.JanuszSimulator&hl=pl

A wrzuć proszę film z gameplay.

Ta gra to tak trochę z autopsji widzę co akcja … Reklama. Nie dziękuję

Było by ciekawie i rozrywkowo, (przez moment bawiłem się dobrze), ale potem zaczęły włączać się reklamy i to w jakiś zbugowany sposób jedna pod 2 giej i to popsuło wrażenia.
Tak w ogóle to nie dostajesz kasy za każdą reklamę wyświetloną one muszą być co jakiś czas (np nie częściej niż co 2 minuty- doczytaj w regulaminie play store).

Nie wiem czemu reklamy wyświetlały się w ten sposób. W każdym razie w żadnym miejscu reklamy nie powinny pojawiać się samoistnie. Są tylko przy kliknięciu w niektóre z aktywnych rzeczy.

Zróbcie może żeby uruchamiały się nie po kliknięciu na przedmioty tylko po przejściu levela albo coś. Poprawiło by to wrażenia graczy. :wink:

Czad! Możecie dodacie Janusza czarnoksiężnika (magika) ,który za Janusz Consy będzie rzucać zaklęcia np. przez 1min. będzie dodawać nam 10JC i tak samo z jedzeniem itp. A jak zapłacimy mu za mało to będzie rzucać Januszowe klątwy np. będzie nam przez 2min. odejmować 20 jedzenia lub JC. I będziemy mogli kupować u niego różne ciekawe magiczne rzeczy np. Magiczną kulę, magiczny worek trójkąt illuminati no i jak na Janusza przystało magiczne piwko. Będzie mieszkać w namiocie dla Januszów magi (zaraz po Uniwersytecie Januszy gdzie robi się mikstury do mutacji). Ciekawy pomysł.:wink: ?