Kill's PRO (DOWNLOAD FREE)

gry

Można gre Pobrać ze strony :

No właśnie nie można, strona nie działa :smiley:

W takim razie prosze zgłośić to na e-mail

supportmysterygames@mg.pl

Przecież Ci napisał tutaj…
Przypuszczam, że nie opublikowałeś strony, tylko wkleiłeś linka do swojego podglądu, którego nikt poza Tobą nie może oglądać.

Ale to Pan dzwoni xD. Publikujesz nie działający link, ja w dobroci serca zwracam uwagę, że odnośnik nie działa, a Ty każesz mi zgłaszać się do supportu? Brzmi jak jakiś ponury żart. To nie jest w moim interesie, żeby link prowadził do działającej strony.

coś mi się wydaje że kluczowa jest tutaj nazwa mystery… gameplay polega na odnalezieniu jej w bezkresnych czeluściach internetu, Notpron 2.0 a nawet 3.0

ok rozumiem masz linka

Podoba Się Teraz ???

Bo niechce mieć skrzynki zapchanej wiadomościami!

Odradzam pobierania czegokolwiek z tej strony. Wygląda na scam, strona chce przypominać firmę, brak regonu/nip nic, strona z generatora, linki do pobrania plików bez opisu nieznanej zawartości i pochodzenia.

Nie tyle scam, co trolling na niskim poziomie. Jakieś dziecko się nudzi i dla swej radości zakłada te głupie wątki.

Odezwał się ten co Nigdy Firmy nie Prowadził!

Dziecko to ty ja mam 50 lat.

Nazywasz się Szymon i masz max 12 lat (sądząc po głosie na Twoich filmikach jak grasz w jakieś gierki). Korzystanie z internetowych wyszukiwarek jest prostsze niż myślisz XD
Znalazłem Twój kanał na yt (nawet dwa) - jeden z filmikami jak grasz w minecrafta, drugi z jakimś innym badziewiem.
Wszystkie dzieciaki próbują teraz sił jako jutuberzy… ech

50 lat XDD

Dobrze, Nie Musisz Tego Mówić żulu
powiedzał ech jakiś żul

Myślę, że to odpowiedni moment na usunięcie konta :slight_smile: