KNIGHTS.PL - Warto odwiedzić. Zostaw ocenę

Witaj wędrowcze, zapewne jesteś po długiej podróży. Wchodzisz do karczmy. Wnętrze jest ciemne, ale przynajmniej jest ciepło. W powietrzu unosi się gęsty dym, z trudnością znajduesz wolny stolik.

LINKI DO GRY (CZYSTE): KNIGHTS.PL

Tematyka: Klikane MMORPG, zacięta rywalizacja, test cierpliwości i charakterów, wyjątkowy i niespotykany dotąd klimat oraz ferwor rywalizacji.

Waluty: Złoto, Magiczne Monety, Surowce

APK dla Androida: Sklep Google Play (freeware)

Facebook FanPage: .facebook.com/knightsPL/

Aktualizacje:

• Nieustannie od 2006 roku,

• Przewidywany jest update w postaci nowego serwera z nowym interfejsem oraz edytowaną formą rozgrywki, nad którą nasze małe grono graczy dyskutuje na forum,

• Dodanie języka angielskiego oraz reklama,

• Każdy z was może wyrazić swoją opinię na naszym forum w grze oraz zaproponować ciekawe pomysły, braki czy rzeczy warte edycji. Nad rozwojem gry decydują też gracze co jest stałą tradycją. Ciekawe pomysły warte będą rozważenia Forum połączone jest jako zakładka w interfejsie postaci więc nie ma potrzeby logowania

PREZENTACJA - V1.0
+Prezentacja streamable : .streamable.com/ldstd (Krótki filmik pokazowy z gry)

Aktualnie najstabilniejszy świat to ŚWIAT 2, na którym dozwolone jest posiadanie tylko jednej postaci.

Zapomnij o wszystkich innych problemach, po prostu ZAGRAJ! Doznaj ferworu rywalizacji i połącz się z nim w jedność - STAŃ SIĘ NAJLEPSZY!

Gra nie należy do najłatwiejszych, aby się wzmocnić to trzeba się napracować. Jako gracz mogę powiedzieć o grze, że warto przemęczyć się przez pierwsze poziomy ponieważ rozgrywka wciąga po czasie i również z czasu upływem oferuje coraz więcej a czeka nas sporo wyzwań- wszystko czego wymaga wieloletni tytuł z mianem kultowej gry. Pamiętaj, że de-motywacja na początku to tylko i wyłącznie TWOJA PORAŻKA.

Między innymi aktywna i wciągająca rozgrywka oraz masę zajebistej zabawy.

Ps. Mała prośba, jeżeli już nas odwiedzisz, zostaw po sobie komentarz o tam na dole, oceń zalety, wytknij wady, podziel się swoją opinią ogólną Proszę nie hejtuj, nie uprzyjemnia to w żaden sposób dyskusji, wszystko można wyrazić w inny sposób.

Masz znajomych, którzy wspólnie z Tobą lubią łączyć siły jako gildia?

Możesz zaprosić ich za pomocą swojego refa, który znajdziesz po zalogowaniu się na konto.

Ogólnie to moje wrażenie jest takie ze scam :confused: nie obraź się ale jak ktoś nie daje filmiku z gry która jest betą żeby zobaczyć jak w to się gra to nie jestem specjalnie zainteresowany. Zwłaszcza ze na stronie głównej jedyne co mnie wita to “Załóż Konto” i daj nam swój email albo dane z facebooka. Dziękuje postoje :slight_smile:

@Noxy Pomimo, iz zgadzam sie z tym, ze strona glowna prezentuje sie fatalnie, bez filmiku, zdjec z gry etc. to nie bedzie to raczej scam. Prawa autorskie od 2006r, regulamin aktualizowany w 2016r. :stuck_out_tongue:

Oczywiscie ja nic tu nie neguje jakos specialnie wyrazam tylko moje obawy ze takim mainpage sie swiata nie zawojuje chcialem w to nawet zagrac ale no wlasnie jedyne co moge zrobic to sie zalogowac nie am jakiegos intro z demo accout etc ogolnie “play as quest” w dzisiejszych czasach to must have bo ludzie nie chca nie maja czasu na zabawe w zakladanie konta :slight_smile:

Nie wiem jakich filmików z gry browserowej tekstowej się spodziewasz, także pozostawiam bez odpowiedzi.
Knights jest grą, która nie miała swojej większej premiery całość zobaczyć można po zalogowaniu się po drugie gra jest pod firmą więc nie ma czego się obawiać.

tutaj link do oficjalnej prezentacji na innym forum, tam będą aktualizowane wszystkie nowe szczegóły:
http://tnij.at/270162

Fanpage również idtnieje długo i można znaleźć na nim jakieś tam częśći widoczne tej rozgrywki.

@Wej Zgodze sie, ale tylko co do filmiku. Nie jest to gra tekstowa, tylko gra przegladarkowa. Gry tekstowe, to gry , w ktorych sie wszystko robi za pomoca pisania. Jednakze garsc screenow, funkcji oraz jakiejs minimalnej fabuly moglaby byc zawarta. Widac podobienstwo do gladiatusa, takze pewnie wiesz o co mi chodzi. Pozdrawiam :wink:

Nie zwiedziłeś, nie jest podobna do gladiaatusa.

Tak, nie zwiedzilem, poniewaz nie zachecila mnie strona glowna do zalogowania, ale w prezentacji jest wiele elementow, ktore sie nawet tak samo nazywaja, do tego podobny wyglad no i cel taki sam jak w powyzszej grze :slight_smile:

Jeżeli chodzi o interfejs gry, oraz stronę główną myślę że rzeczywiście jest w dużym stopniu uboga a całość można zobaczyć dopiero po założeniu postaci, myślę że za jakiś czas powinno się to zmienić. Chciałbym również skontrować tym, że gladiatus powstał znacznie później niż Knights, różnica to rok.

@UP : Zaktualizowano oraz skrócono temat, ponieważ wydawał się zbyt długi

@Noxy, @xMICE

Proszę zajrzeć do prezentacji w postaci krótkiego filmiku instrutażowego : .streamable.com/ldstd

Cześć @Wej filmik nie działa access forbidden chyba spostowane na jakis serwer tymczasowy albo link z expire time.

Prace nad grą trwają! W przeciągu najbliższego miesiąca dodane ma zostać tłumaczenie oraz zmieniony interfejs gry jak i zmienione systemy! Serdecznie zapraszam do rozpoczęcia gry. Każdy może wyrazić swoją opinię na tawernie w grze.

Up

Wszystkie nowe twarze które pozostały u nas i rozwijają swoje postacie, życzę wam jak najwięcej sukcesów!!!