KNIGHTS.PL - Warto odwiedzić. Zostaw ocenę

Witaj wędrowcze, zapewne jesteś po długiej podróży. Wchodzisz do karczmy. Wnętrze jest ciemne, ale przynajmniej jest ciepło. W powietrzu unosi się gęsty dym, z trudnością znajduesz wolny stolik.

LINKI DO GRY (CZYSTE): KNIGHTS.PL , KNIGHTSGAME.IO (alternatywny)

Tematyka: Tekstowe MMORPG w klimacie średniowiecza

Waluty: Złoto, Magiczne Monety, Surowce

Aktualizacje: Nieustannie od 2006 roku.

PREZENTACJA - V1.0

ZAREJESTRUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO GRY JUŻ TERAZ - Otrzymaj dodatkową nagrodę w postaci DARMOWYCH MAGICZNYCH MONET po przekroczeniu progów:

Po zdobyciu 150 poziomu otrzymasz aż 50 MM!

Po zdobyciu 220 aż 150 sztuk!

Po zdobyciu 250 poziomu będzie to aż 300 MM!

Aktualnie najstabilniejszy świat to ŚWIAT 2, na którym dozwolone jest posiadanie tylko jednej postaci, ale wybór nie należy do mnie

Kilka słów od autora prezentacji. Od roku 2006 twórca stara się zrobić wszystko czego od niego na co dzień wymagamy, choć nie zawsze ma czas. Gry w klimacie tekstowych są coraz mniej odwiedzane przez graczy, których pochłaniają co raz to bardziej i bardziej trójwymiarowe piksele, ogłupiające strzelaniny czy też tutuły rakotwórcze polegające na niczym więcej niż zombie mode przed monitorem. Dziś chciałbym aby każdy z was choć sprawdził co ma do zaoferowania projekt KNIGHTS. Nie pozwólmy kultowym tekstowym klikankom odejść na zawsze w zapomnienie. Już dziś odwiedź nasz świat i zapomnij… Zapomnij o wszystkich innych problemach, po prostu ZAGRAJ! Doznaj ferworu rywalizacji i połącz się z nim w jedność - STAŃ SIĘ NAJLEPSZY!

Gra nie należy do najłatwiejszych, aby pokazać na co Cię stać musisz poświęcić wiele godzin niezmierzonego trudu, łez oraz skoków ciśnienia - wszystko czego wymaga wieloletni tytuł z mianem kultowej gry. Pamiętaj, że demotywacja na początku to tylko i wyłącznie TWOJA PORAŻKA - żadna gra nie oferuje nic co możemy zaoferować od siebie jako stałe grono graczy od 2006 oraz twórca Thron!

Między innymi aktywna i nieograniczona rozgrywka, klimatyczny wygląd odzwierciedlający rycerski, średniowieczny klimat oraz masę zajebistej zabawy.

Ps. Mała prośba, jeżeli już nas odwiedzisz, zostaw po sobie komentarz o tam na dole, oceń zalety, wytknij wady, podziel się swoją opinią ogólną Jeżeli jesteś hejterem, najlepiej wstrzymaj się od komentowania i daj wypowiedzieć się kompetentnym graczom

MAMY JUŻ WSTĘPNĄ WERSJĘ APLIKACJI MOBILNEJ BETA !

W Przeciągu najbliższych 6 miesięcy gra zostanie poddana tłumaczeniu oraz otwarte zostaną nowe serwery, w czym międzynarodowe oraz reklama w odpowiednich źródłach.

Aktualnie administrator przeprowadza prace globalnego rebalansu gry! Już za jakiś czas poznamy odświeżoną i bardziej rozbdowaną rozgrywkę.

Ogólnie to moje wrażenie jest takie ze scam :confused: nie obraź się ale jak ktoś nie daje filmiku z gry która jest betą żeby zobaczyć jak w to się gra to nie jestem specjalnie zainteresowany. Zwłaszcza ze na stronie głównej jedyne co mnie wita to “Załóż Konto” i daj nam swój email albo dane z facebooka. Dziękuje postoje :slight_smile:

@Noxy Pomimo, iz zgadzam sie z tym, ze strona glowna prezentuje sie fatalnie, bez filmiku, zdjec z gry etc. to nie bedzie to raczej scam. Prawa autorskie od 2006r, regulamin aktualizowany w 2016r. :stuck_out_tongue:

Oczywiscie ja nic tu nie neguje jakos specialnie wyrazam tylko moje obawy ze takim mainpage sie swiata nie zawojuje chcialem w to nawet zagrac ale no wlasnie jedyne co moge zrobic to sie zalogowac nie am jakiegos intro z demo accout etc ogolnie “play as quest” w dzisiejszych czasach to must have bo ludzie nie chca nie maja czasu na zabawe w zakladanie konta :slight_smile:

Nie wiem jakich filmików z gry browserowej tekstowej się spodziewasz, także pozostawiam bez odpowiedzi.
Knights jest grą, która nie miała swojej większej premiery całość zobaczyć można po zalogowaniu się po drugie gra jest pod firmą więc nie ma czego się obawiać.

tutaj link do oficjalnej prezentacji na innym forum, tam będą aktualizowane wszystkie nowe szczegóły:
http://tnij.at/270162

Fanpage również idtnieje długo i można znaleźć na nim jakieś tam częśći widoczne tej rozgrywki.

@Wej Zgodze sie, ale tylko co do filmiku. Nie jest to gra tekstowa, tylko gra przegladarkowa. Gry tekstowe, to gry , w ktorych sie wszystko robi za pomoca pisania. Jednakze garsc screenow, funkcji oraz jakiejs minimalnej fabuly moglaby byc zawarta. Widac podobienstwo do gladiatusa, takze pewnie wiesz o co mi chodzi. Pozdrawiam :wink:

Nie zwiedziłeś, nie jest podobna do gladiaatusa.

Tak, nie zwiedzilem, poniewaz nie zachecila mnie strona glowna do zalogowania, ale w prezentacji jest wiele elementow, ktore sie nawet tak samo nazywaja, do tego podobny wyglad no i cel taki sam jak w powyzszej grze :slight_smile:

Jeżeli chodzi o interfejs gry, oraz stronę główną myślę że rzeczywiście jest w dużym stopniu uboga a całość można zobaczyć dopiero po założeniu postaci, myślę że za jakiś czas powinno się to zmienić. Chciałbym również skontrować tym, że gladiatus powstał znacznie później niż Knights, różnica to rok.

up