Kompozytor - poszukuję ekipy

Cześć!

Muzyką zajmuję się 16 lat, z komponowaniem zaś, związany jestem od lat 8. W swoim mózgu posiadam wiedzę teoretyczną jak i praktyczną. Niestety, opatrzność i dobra fortuna nigdy nie pozwoliły mi ukończyć żadnej szkoły muzycznej, można zatem śmiało stwierdzić iż nie posiadam dokumentu potwierdzającego wyżej wymienione umiejętności. Od początku jestem samoukiem i z konsekwencją w to brnę. Tworzę utwory, jingle, podkłady na zamówienie. Z chęcią nawiąże współpracę przy grach mobilnych lub pełnoprawnych grach - przy małych jak i dużych projektach. Dopasuje się muzycznie do klimatu gry i mam nadzieje, że wspólnymi siłami stworzymy coś ciekawego.

Zalety:

• Wyobraźnia muzyczna
  • Kompozycja i aranżacja utworów na zamówienie w oparciu o wskazówki zamawiającego,
  • Obsługa programów do nagrywania, edycji i obróbki plików muzycznych,
  • Cierpliwość i ogromny dystans do siebie.

Wady:

• Dużo jem
  • Mało sypiam

Ale co z tego? Po co ja to piszę? A no. Piszę bo liczę na współpracę - poszukuję ekipy, która poszukuje właśnie mnie.

Przesyłam link do mojego portfolio:

Pozdrawiam!
Patryk Borowiec

Zachęcam do zapoznania się z naszym tematem, muzyki dużo nie będzie kompozytora ogólnie nie szukaliśmy ale spodobała mi się próbka Twoich umiejętności.

Link do tematu: Szukamy ludzi do stworzenia thrillera psychologicznego (przewin najpierw na górę bo nie wiem czy link nie przerzuca na koniec rozmowy a tam jest większość szczegółów)

Na tą chwile w dokumentacji mamy wpisane gwłóne menu i zakończenie. Więc tylko 2 utwory. Może jakiś kawałek żywszy o ile przejdzie nowy sidequest na time eventach.

Pozdrawiam Wróblewski