Kompozytor szuka zleceń

Nazywam się Wojciech Dyda, mam 18 lat, od 11 lat gram na pianinie, a od 3 komponuje swoja muzykę.
Odkąd odkryłem, ze muzyka filmowa wychodzi mi lepiej niż elektronika czy rap, oraz z racji mojego zamiłowania do gier, wymarzyłem sobie prace takiego growego kompozytora. Współpracuje z prywatną szkołą muzyczną, a poza tym na razie skupiam się na szkole i przygotowywaniu do matury. Mocno licze na to, ze moje hobby niedługo zamieni sie w pełno etatowa pracę.
Poniżej odnośnik do playlisty z paroma demami.

Portfolio

Gdyby ktoś był zainteresowany prosze o kontakt email: woja33@gmail.com

W grę wchodzą zlecenia do podkładów muzycznych - hip hop/rap? Bo Pan napisał, że wychodzi to Panu lepiej; lecz ja się zajmuję akurat taką branżą i myślę że jeśli wchodzi w grę, dogadalibyśmy się co do ceny i byśmy mogli podjąć współpracę.

Czytanie ze zrozumieniem. @Vantic napisał, że muzyka filmowa wychodzi mu lepiej niż elektronika czy rap :stuck_out_tongue:

Oj to zalezy. Sprzedaje bity, ale to malo popularny gatunek w polsce. Nie robie oldschoolu bo zwyczajnie slabo mi wychodzi.
Mozna posluchac tutaj: https://soundcloud.com/itsprometh

Robisz muzykę klasyczną z większą ilością instrumentów ? Horns strings cello drums itd.

Zalezy od gatunku, ale mysle, ze to nie problem.