Lektor (głos damski) nawiąże wspólpracę

Mam profesjonalne doświadczenie aktorskie i radiowe oraz dostęp do profesjonalnego studia. Bardzo chętnie nawiąże współpracę (także hobbistycznie). Uwielbiam wcielać się w różne postaci. Zapraszam, jeśli potrzebujesz dubbingu.

A możesz podrzucić jakiś link z tym co robiłaś? próbka głosu? tylko język polski? dzieki :smiley:

Chętnie podeślę mp3. Poproszę adres mailowy. :slight_smile:

Dużo wody w rzekach upłynie, zanim dojdę do takiego etapu :stuck_out_tongue: Ale mogę Cię zapamiętać na wszelki wypadek? :smiley:

A tam duzo wody… trzeba chciec :smiley:
Robie mala gierke dla dzieci - taki trening z Unity zanim zabiore sie za moj “glowny” projekt - oswajam sie z nowym srodowiskiem i zastanawiam sie czy nie dodac lektora (wyrazy czytane). Jeszcze nie wiem czy dodam taka opcje - ale bardzo by mi odpowiadala. (zalezy od lektora i czy mi kasy starczy :smiley: bo mam obsluge kilku jezykow (pl,en i tr na chwile obecna) i wtedy bym musial miec tekst czytany we wszystkich a nie tylko PL ).

No trzeba chcieć. Problem polega na tym że chcę zrobić dobrego RTS-a, więc muszę całą mechanikę i SI programować od podstaw żeby działało jak chcę xD

Może RTS to troche duży projekt :smiley:
Ja robię prostą gierkę dla dzieci po godzinach (jestem już na finishu) i widzę ile to roboty, napisanie logiki to nie problem ale dopieszczanie to jest kupa roboty.

Ale nie zaśmiecajmy tematu…