Ludzie do projektu

game-design
gamedev
projektowanie-gier

Siema
Jestem Kacper, mam 17 lat, uczę się programowania w UE4 (aktualnie używam blueprintów)

Szukam kogoś do stworzenia projektu w UE4.
Najlepiej żeby to był ktoś mało doświadczony tak jak ja (żeby nie spotkać się z krytyką, wiek nie ważny), potrzeba kogoś kto zajął by się grafiką 3d oraz 2d. Projekt zaczynalibyśmy od zera włączając w to wymyślenie tematyki odnośnie gry. Chciałbym zobaczyć jak to jest pracować w ekipie i czy się do tego nadaję oraz zdobyć nowe doświadczenie.
Pozdrawiam

Kontakt:
gucwakacper34@gmail.com

Hey właśnie pracuje nad swoją grą na ue4 też walczę z blue i potrzebuje kogoś kto ma zapał do robienia tego samego … dziennie poświęcam około 3 godziny na robienie obiektu do gry texturowania i w miedzy czasie wymyślania fabuły uzupełniania mapy itd. Na pewno nie mam 17 lat może się na tyle czuje…Pomysł na grę 3d mam jest to thriller/horror…mam już mapkę którą codziennie uzupełniam…pracuje na nowym blenderku 2.8 a wcześniej pracowałem na Autodesc maya 2018. troszkę na zbrush…lecz do androida nie trzeba praktycznie za wielu wypaśnych efektów więc blender jest spoko i szybko…co do textur to gimp…ma być indie super tanio i założyłem sobie że sam czy z kimś, dokończę tą grę na spokojnie…tylko pytanie co dla siebie możemy wnieś w tą wymyśloną grę…uczciwie możemy nawet umowę spisać żeby nie było nie domówień co do tworzenia i autorstwa gry…jeżeli dojdzie do jej zakończenia…samemu przyznam że idzie bardzo wolno lecz nie poddaje się. Jedną bardzo krótką grę zrobiłem na Gdevelopie spoko program i naprawdę ma możliwości 2d. A może jest ktoś tu jeszcze chętny aby włożyć trochę czasu w ten projekt wspólnie…Lecz ważne aby być pewnym że się nie wyłamiesz po 10 minutach/ lub stracisz zapał…bo jest to ciężka praca na samym początku i troszkę frajdy. Moje możliwości to (dźwięki, sfx, lektor jeżeli będzie potrzeba, sample, muzyka, wymyślanie postaci ‘mogę ją narysować od zera, lecz czas goni’, grafika 3d, grafika 2d, niestety nie programuje wiec ue4 i blueprint, koncepcje i jej zarys podstawowy mam). Masz zapał napisz na pewno w miedzy czasie będzie się trzeba uczyć i rozwiązywać problemy z dopasowaniem do platformy…piotrdyduch@interia.eu.

:o o kurcze ale oferta !..
:: Już drugi raz się tak dzisiaj witam, fajnie…

w UE umiem tyle co mnie interesuje czyli budowanie seksownych światów :o !..
LevelDesigner z doświadczeniem 12 letnim :slight_smile:

w sumie to nie tylko bo bawię się tez grafiką np. moje logo:
https://drive.google.com/file/d/1Gk37Q6sQ56vo4AalDMWKyLYwhgbLxUeh/view

Logo bo mam pod ręką link xD już je dzisiaj raz wysyłałem…
Wiecie że N++ ma fajną opcję Historii schowka?..

Nie tylko Level Designem się bawię ale lubię się nazywać Level Designerem
bo od tego zaczynałem, Spellforce, moja pierwsza mapa ponad 12 lat temu…

Do tego czasu bawiłem się już grafiką 3D grafiką 2D programowaniem i modowaniem
mody głównie dla TES:5 Skyrim… sobie popatrz na durne filmy na moim YT
YouTube/user/PanTobiPL
lub
YouTube/c/PanTobi

wybierz sobie link !.. wiecie jak mało osób wie o możliwości stworzenia takiego linku?..
w każdym razie wszystkie mody skasowane i skończyłem z tym 2 miesiące temu…

Jeśli chcesz może będę mógł pomóc z jakimiś modelami albo teksturami…
lub Level Designem, może z programowaniem…

Niczego jednak nie obiecuję, obijam się po tym forum z posta na posta pisząc…
dawno niczego nie pisałem T_T to muszę się wyszaleć !..

PanTobiPL@GMail.com

Na to “Forum” wpadłem se przez przypadek i pewnie nie wrócę tu jutro xDD