Magnus Failure - gra przygodowa

Hej od jakiegoś czasu wraz z bratem tworzymy grę przygodową, chciałem wszystkim przybliżyć nasz projekt. Rozgrywka w dużej mierze opiera się o mechanikę wyszukiwania i korzystania z przedmiotów oraz rozwiązywanie łamigłówek.

Graficznie bardzo fajne.

Resztę ciężko ocenić.

Obiekt wyświetlający informacje moim zdaniem za dużo przesłania. Robisz zbliżenie kamery na obiekt w grze, a jednocześnie duża część tego co chcesz pokazać jest przesłonięta elementem UI.

Cześć. Świetna komiksowa czarnobiała stylówa. Klimacik rozumiem taki post-apo. Będę wyczekiwał nagrania jak to się prezentuje z dźwiękiem. No i też trochę więcej info np czy desktop czy może mobilka, jaki engine, w czym grafikę taką fajną porobiliście itd.?

Ważna jest fabuła opowiedz trochę o niej inni użytkownicy forum napisali inne ważne rzeczy

Zarzuć jeszcze kilka innych gifów, ten jest trochę za krótki aby ocenić potencjał projektu.

Witam nie mogłem odpowiedzieć na wasze pytania ponieważ z jakiegoś powodu dostałem holda na konto, pomimo usilnych prób kontaktu z administracją nie otrzymałem odpowiedzi za co i na jak długo.

@W_P kamer posiada kilka trybów ten który jest na gifie to tryb automatyczny oddala się podczas poruszania się i przybliża w momencie postoju.

@WhiteDot Dzięki, to zasługa starszego z nas, który posiada umiejętności oraz talent. Przedstawiony świat nie jest do końca post-apo to jest jakby trochę inna rzeczywistość ale na ten temat najlepij jak by się wypowiedział Przemek ponieważ to jego kreacja.
Gra przygotowana jest pod PC (windows i linux) oraz wersję mobilną, fajnie by było wydać ją również na switcha ale nie jestem biegły w takich projektach.
Projekt powstaję w Unity, grafika i tekstury w Gimpie, modele 3d w Blenderze.

@xps_games jest to historia o poszukiwaniu nadawcy pewnej bardo tajemniczej wiadomości, którą główny bohater wyłapuje za pomocą radia.

@shox dużo materiałów można znaleźć na naszym facebooku

EdxT2EaWsAAX0gJ

@shox
Ecq73_lXkAE_Qww

Dziękuję, bardzo wajna fabuła ciekawa ,a będzie jakieś rozwinięcie fabuły?

W dużej mierze gra podlega własnej interpretacji, więc dla każdego grającego będzie ona trochę inna. Nakreślając jakiś ogół to mogę napisać tak: w części pierwszej gry staramy się opuścić aktualnie zamieszkiwane tereny rozwiązując różne zagadki aby przedostać się za wielki mur, w części drugiej udajemy się do miasteczka i próbujemy odnaleźć nadawcę wiadomości.

Ciekawe, czy gra będzie na inne platformy niż Windows?
I czy będą mikrotransakcję?

Pisałem już o tym wcześniej. Gra będzie na Linuxa, Windows oraz Androida. W przyszłości może będzie port na switcha i może ios.

Sorry niedoczytałem, ale dzięki!

Gra ukończona w 98% pozostało do poprawienia tłumaczenie na angielski.
dorzucam trochę nowych obrazków i gifa.