Mistyland - gra platformowa z elementami logicznymi

projektowanie-gier
gamedev

PARASOLKA - genialne :smiley:

Dzięki :smiley:

Super, że projekt dalej żyje. Bardzo fajne mechaniki. Masz jakieś wsparcie czy solo to dłubiesz?

Dzięki! Całość - od grafiki i muzyki do programowania - wykonuję samodzielnie. Na razie nie szukam pomocnika, ale kto wie - być może kiedyś się to zmieni :slight_smile:

Porównanie obecnej wersji do tej sprzed roku potrafi zmotywować do dalszego rozwoju gry!

"Ałć, to bolało…"

Fajna grafika :smiley: mimo, że styl jest prosty to cieszy oko. W szczególności ostatni filmik z gry fajnie się prezentuje. Życzę powodzenia przy projekcie, z chęcią bym ograł :smiley:

Fajna grafika :smiley: mimo, że styl jest prosty to cieszy oko. W szczególności ostatni filmik z gry fajnie się prezentuje. Życzę powodzenia przy projekcie, z chęcią bym ograł :smiley:

Dzięki! :smiley: Jeśli gra będzie bliska ukończenia to na pewno dam znać! Planuję wydać wersję demo, więc będziesz mógł przetestować ją za darmo :smiley:

No fajnie to wygląda, pomimo prostoty, może być warte zagrania jeżeli miejscówki nie znudzą i mechanika będzie fajna, ale napisz co z muzyką? Ostatno grałem w kilka takich gier indie i tam muzyka była bardzo dopracowana i robiła robotę, stała na bardzo wysokim poziomie. Dlatego chę cię uczulić na to abyś tego elementu nie skopał. Zobacz sobie np. tę grę, może coś podpatrzysz: https://www.youtube.com/watch?v=B087EfIfe_E

PS. Dlaczego mój film widać jako link?Ten tekst zostanie ukryty

No fajnie to wygląda, pomimo prostoty, może być warte zagrania jeżeli miejscówki nie znudzą i mechanika będzie fajna, ale napisz co z muzyką?

Dzięki! Właśnie zacząłem komponować pojedyncze utwory. Ogólny zamysł jest taki, by muzyka była żywa i wesoła :slight_smile:

W świecie Mistyland jest wiele ciekawych miejsc do odkrycia!

Bardzo podoba mi się ten styl. Dobra robota. Czekam na kolejne filmiki z gry.

Wygląda świetnie! Powodzenia :slight_smile: