[Mobile Game Designer] - Poszukiwany

projektowanie-gier
game-design
gamedev

Hello World!

Poszukuję kreatywnej osoby, której zadaniem będzie wymyślanie/opracowywanie/konceptowanie gier mobilnych.

Wymagania/atuty:

• doświadczenie w branży gier,
  • komunikatywność,
  • znajomość rynku gier mobilnych, oraz aktywny w nim udział (czyli granie w gry),
  • mnóstwo nowych pomysłów na gry :slight_smile:

Będzie to projekt lub seria projektów. Szacowane poświęcenie czasu na poziomie - max 1/4 etatu. Wynagrodzenie w formie udziału w potencjalnych zyskach, tak jak każdy member projektu - do ustalenia (oczywiście praca w formie zdalnej).
Mam 8 lat doświadczenia w branży gier, 6 lat w mobile.

Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę na początku o kontakt mailowy:
mariokart1@wp.pl

8 lat w branży gier i 6 lat w mobile to masz spore doświadczenie za sobą.

Pochwal się ile gier i jakie stworzyłeś w ciągu tych 8 lat.

Podaj adres strony swojego studia.

Niestety więcej informacji tylko priv.

Nie wstydź się udostępnić tych informacji tutaj. Lepiej zainteresujesz osoby, pokazując swoje wykonane projekty, niż pisząc, że ma się X lat doświadczenia. Przy okazji, jeśli projekty będą dostępne np. na google play, to będzie to też w pewnym stopniu reklama.

Pracuję w mobilkach od dłuższego czasu, od Developera przez Game Designera, po Analityka i główne skupienie na biznesowych aspektach.

Jak się wstydzisz pokazać swoich prac, to każdemu odradzam współpracy.

Linki do Google Play, App Store - mile widziane.

Dla sprostowania, cały czas pracuję na etat, nie mam swojego studia (jeszcze), więc nie mam w portfolio własnych projektów. Nie chcę publicznie wklejać swojego CV. Bardzo proszę o uszanowanie mojej decyzji. Tak jak napisałem na priv więcej info. Pozdrawiam.