Mój HexanGO - turowa gra strategiczna

Cześć wszystkim!
Chciałbym zaprezentować wam moją grę na androida, która wkrótce trafi do Google Play.

Walcz przeciw wrogim siłom nieprzyjaciela. Wciel się w Hexan’a, potężnego dowódcę sprawującego piecze nad losem bitwy. Stocz pojedynki przeciw innym graczom lub walcz przeciw Hegan’owi w kampanii! Użyj swoich wyjątkowych i potężnych kart, by odnieść zwycięstwo. HexanGO to gra typu TBS (turowa strategia). Twoim celem jest zniszczyć wrogą bazę dowodzenia, do której najpierw musisz się przedostać swoimi jednostkami.

Karty są ważną cześcią HexanGO. Zdobywasz je w kampanii oraz przez wykonywanie wyzwań w trybie PvP.

Każda karta jest wyjątkowa, lecz tylko dane ich kombinacje dadzą ci przewagę. Do dyspozycji masz 18 poziomów (+samouczek), które dadzą ci wiele zabawy i strategicznych potyczek.
Jakby to nadal było dla ciebie mało nie przejmuj się. Cały czas masz do dyspozycji Tryb PvP. Walcz z innymi graczami, i pokaż im, że to ty tutaj rządzisz.

HexanGO nie jest grą idealną! Gra jest tworzona tylko przez JEDNĄ osobę!

PROSTA A ZARAZEM ZŁOŻONA GRA STRATEGICZNA TBS

• turowa gra strategiczna z prostymi i przejrzystymi zasadami,
  • ukończ kampanie, która jest wzbogacana o nową zawartość,
  • taktyczna, nie zawsze osiągniesz zwycięstwo starymi metodami,
  • wciągająca! Lubisz strategie? W HexanGO zostaniesz na dłużej. To jest pewne!
  • PvP! Zmierz się z innymi graczami. Pokaż im kto jest Zwycięzcą,
  • 18 różnorodnych poziomów dzięki którym, odblokujesz większość kart,
  • 23 unikalnych i potężnych kart,
  • rozbudowany tryb kreatywny, w którym możesz zaprojektować swój własny poziom,
  • wykorzystuj umiejętności specjalne swoich jednostek, by zyskać przewagę na polu bitwy,
  • zapisywanie postępów w chmurze (nie wymaga tworzenia żadnego konta!)
  • brak mikropłatności !

Istotną rolę w uzyskaniu taktycznej przewagi odgrywa przedwczesne planowanie taktyki. Uważaj na karty, które w mgnieniu oka mogą zmienić przebieg bitwy.
Sprowadzaj na przeciwnika deszcz meteorów, toksyczną chmurę lub mróz
W kampani masz do swojej dyspozycji fortece która dodatkowo chroni twoją bazę. Występują rownież portale, które przenoszą jednostkę w inne miejsce na mapie. Obok trybu single player doskonałym testem twoich umiejętności okaże się wymagający multiplayer.

Gameplay:

Link do gry: https://drive.google.com/file/d/1yHD9A2U4cKzMLsIjx8FE6eXYg7wgZlM2/view?usp=sharing

Rozumiem, że masz placeholdery, to unikaj podpisów “grafika promocyjna”, bo ktoś uzna, że tak ma być.

W każdym razie musisz moim zdaniem mocno popracować nad spójnością gry jako całości. Jaką fantazje chcesz sprzedać graczowi? Cukierkowe menu, płot, łąka, dziwna mapa (z niczym mi się nie kojarzy) czyli coś w stylu: “plastikowe żołnierze zabawki walczą między sobą w zagrodzie dla zwierząt”.

No wiem trzeba popracować nad spójnością gry. Dlatego szukam jakiejś osoby która mogłaby mi pomóc z UI i ogólnie grafikami. To co widać na filmie to wszystko sam stworzyłem. Jestem programistą a nie grafikiem. Ale uważam że to co udało mi się stworzyć to i tak jest coś. Starałem się utrzymywać wszystko w stylu Low Poly. Dzięki Tanku za komentarz :smiley:

Witam Mógłbym Ci Pomóc!
Odezwij Się!

Dziękuje!

Pobrałem, zagrałem, i mogę powiedzieć że całkiem przyjemnie się gra, ale gierka wymaga jeszcze poprawek nad wyglądem, jak dla mnie za dużo pomarańczu !!!
PS. Fajnie że jest zapis w chmurze bez podawania żadnych danych typu email moge grac dzieki temu na telefonie i na tablecie z tym samym postępem :star_struck:
Pozdrawiam