Moje małe Memory

Witam,
Chciałem się pochwalić moją nową produkcją, prostym Memory dla dzieci. (na chwilę obecną tylko na platformę Android, w przyszłości planuję wydać też na IOS).

Little Memory - Google Store.

Jest to mój pierwszy projekt w Unity dzięki któremu chciałem wczuć się w to środowisko żeby moje następne poważniejsze projekty robić bez zbędnego błądzenia i szukania rozwiązań.
Dlaczego Unity? - ponieważ narazie robię wszystko samemu, więc oszczędzam czas. Chociaż Unity ma swoje ograniczenia i problemy.

Wersja Open Beta, prosiłbym o przetestowanie, i konstruktywne opinie (nawet te najgorsze :D). Planuje wydać grę na dniach i chciałbym poprawić wszelkie możliwe błedy. Mile widziane komentarze na temat zbalansowania zbieranych muszelek do ceny setu.
Dostępne języki: PL, EN, TR ( DE w trakcie tłumaczenia, francuski i hiszpański w planach).!
Reklamy, na chwilę obecną są testowe. Możliwość zablokowania reklam i odblokowania teraźniejszej i przyszłej zawartości gry za opłatą. (planuję co jakiś czas dodawać nowe sety / tryby gry + dalej rozwijać gierkę).
Chętnie odpowiem na wszelkie pytania związane z grą oraz otwarty jestem na wszelkie sugestie/krytyki.
Screeny:

Dzięki :slight_smile:

Całkiem przyjemnie wygląda :slight_smile:

Powodzenia.