Muzyka do projektów

Witam,

Nazywam się Wojtek, komponuje muzykę do gier, filmów krótkometrażowych etc.
Szukam osób zainteresowanych współpracą. Zapraszam do zapoznania się z moją muzyką i chętnie zaangażuje się w fajny projekt.

Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany zapraszam do kontaktu
wbialobrzeski@hotmail.com

Ta muzyka pasuje do gatunku RPG, mniej do polskich filmów, bardzo wzniosła i pompatyczna, bardziej do czegoś z hollywood ale u nas się takich dzieł nie tworzy. ja bym na Twoim miejscu uderzał w ekipę która robi jakiegoś RPG.

Panie Wojciechu to bardzo ambitna muzyka, niestety nauczyłem się że tylko kicz i się dobrze sprzedaje w Polszy, taka sytuacja :slight_smile: , mogę również zaoferować trochę twórczości własnej jak by ktoś był zainteresowany

https://soundcloud.com/user-571987599/albums

Gdzie znajdujecie panowie zlecenia z branży filmowej?

Kokon aby mieć zlecenia to musisz obracać się w kręgach kino/tv i znać ludzi, przynajmniej w Polsce, raczej nie ma szans aby ktoś się do Ciebie zgłosić z dobrze płatnym zleceniem w tym kraju. Na zachodzie jest podobnie, jesteś gdzieś tam w zagłębiach mediowych to może coś Ci wpadnie. Jak masz profile w serwisach społecznościowych z dobrą muzyką to ludzie niekiedy do Ciebie piszą. Najlepiej zrób dobrą demówkę i powrzucaj na sieci gdzie się da, może ktoś zauważy.