Muzyka (non-profit) do trailera kryminału

książka

Cześć, czy ktoś chciałby przygotować na cito motyw muzyczny do trailera kryminału? Potrzebne mi 1.10 min. To oferta non profit, oferuję szerokie zasięgi (kilka-kilkanaście tysięcy) na ig, oprócz tego na fb i yt. Na kanałach różnych osób i instytucji. Najchętniej będę się kontaktować mailowo: amgrafik@gmail.com. Jedynym warunkiem i wymaganiem jest jakość dzieła finalnego. Jeżeli nie znajdę odpowiedniej oferty, alternatywą będzie bezpłatna muzyka lub coś z Artlist, jednak tu chciałam spróbować czegoś nowego. Jeżeli kompozytor będzie wyrażał chęć dodania swojego zdjęcia przy pracy na naszym ig, również nie ma problemu, wszelkie formy promocji będą mile widziane.

Kurcze za free nie oddam ale mam dosc tanio do odsprzedania :wink:
ALbo na full licencji albo na royalty free :wink:
Ale za darmo to juz nawet w morde niechca dac w czasach koronoświrusa ciezkie czasy trzeba z czegos zyc :slight_smile:

Przykro mi, nie jestem pracodawcą. Jeżeli nie otrzymam muzyki w takiej opcji, będę się posiłkować bezpłatną muzyką dostępną w internecie.

Można prosić o coś więcej o trailerze? Co to za kryminał, jaki finalny produkt ten trailer będzie reprezentował? Jakieś refki… cokolwiek? :slight_smile:

Tak, oczywiście. Wszystkie informacje przekażę po kontakcie mailowym.

Michał, nie oddawaj za free, bierz chociaz jakieś minimum, niech się nauczą, że muzyka kosztuje a jak im nie pasuje to niech sobie sami nagrają :).

Co to za komentarz? Sama wielokrotnie oddawałam bezpłatne zasoby, ponieważ ważniejszy dla mnie był wpis do cv i projekt komercyjny w portfolio. Gros osób nadal współpracuje w ten sposób. Kto Twoim zdaniem ma się nauczyć? Na rynku jest miejsce dla każdego. Tak jak napisałam, muzyka nie jest dla mnie niezbędna, ponieważ mam alternatywę. Jeżeli ktoś chce, i chce żeby linki do jego prac pojawiły się w kilku miejscach z dużymi zasięgami, to daję taką możliwość i ktoś skorzysta z niej lub nie.

I każdy sam oceni, czy jest to dla niego deprecjonujące, czy interesujące.

Dziękuję za wszystkie przesłane propozycje. Ostatecznie została wybrana muzyka z bezpłatnych zasobów z internetu. Co mnie zdziwiło, to to, że część z Was nie chciała prowadzić korespondencji mailowo - z tych współprac zrezygnowaliśmy, były też dwie osoby, które przestały się odzywać po propozycji przejścia na komunikację mailową. Nie bardzo rozumiem, co jest trudnego w dopasowaniu się w tak niewielkim stopniu do zleceniodawcy - pocztę mam otwartą w pracy cały czas, z kompletem odpowiedzi i korespondencji. Takie stawianie sprawy już na początku dyskwalifikuje potencjalnego kandydata - zwłaszcza, że towarzyszyły temu zwroty typu “a po co” albo “bez jaj” - być może dla kogoś będzie to przydatna informacja.

Szkoda, że się spóźniłam :frowning:

Dzień dobry, jeśli masz ochotę przygotować muzykę do kolejnych trailerów, podeślij proszę link do soundcloud lub inny na amgrafik@gmail.com. Trailery na pewno jeszcze będą, ale mają różnych autorów, mój jest już dopięty, kolejny może pojawi się jeszcze jesienią. Może to być inny gatunek.