Muzyka (non-profit) do trailera kryminału

książka

#1

Cześć, czy ktoś chciałby przygotować na cito motyw muzyczny do trailera kryminału? Potrzebne mi 1.10 min. To oferta non profit, oferuję szerokie zasięgi (kilka-kilkanaście tysięcy) na ig, oprócz tego na fb i yt. Na kanałach różnych osób i instytucji. Najchętniej będę się kontaktować mailowo: amgrafik@gmail.com. Jedynym warunkiem i wymaganiem jest jakość dzieła finalnego. Jeżeli nie znajdę odpowiedniej oferty, alternatywą będzie bezpłatna muzyka lub coś z Artlist, jednak tu chciałam spróbować czegoś nowego. Jeżeli kompozytor będzie wyrażał chęć dodania swojego zdjęcia przy pracy na naszym ig, również nie ma problemu, wszelkie formy promocji będą mile widziane.


#2

Kurcze za free nie oddam ale mam dosc tanio do odsprzedania :wink:
ALbo na full licencji albo na royalty free :wink:
Ale za darmo to juz nawet w morde niechca dac w czasach koronoświrusa ciezkie czasy trzeba z czegos zyc :slight_smile:


#3

Przykro mi, nie jestem pracodawcą. Jeżeli nie otrzymam muzyki w takiej opcji, będę się posiłkować bezpłatną muzyką dostępną w internecie.


#4

Można prosić o coś więcej o trailerze? Co to za kryminał, jaki finalny produkt ten trailer będzie reprezentował? Jakieś refki… cokolwiek? :slight_smile:


#5

Tak, oczywiście. Wszystkie informacje przekażę po kontakcie mailowym.


#6

Michał, nie oddawaj za free, bierz chociaz jakieś minimum, niech się nauczą, że muzyka kosztuje a jak im nie pasuje to niech sobie sami nagrają :).


#7

Co to za komentarz? Sama wielokrotnie oddawałam bezpłatne zasoby, ponieważ ważniejszy dla mnie był wpis do cv i projekt komercyjny w portfolio. Gros osób nadal współpracuje w ten sposób. Kto Twoim zdaniem ma się nauczyć? Na rynku jest miejsce dla każdego. Tak jak napisałam, muzyka nie jest dla mnie niezbędna, ponieważ mam alternatywę. Jeżeli ktoś chce, i chce żeby linki do jego prac pojawiły się w kilku miejscach z dużymi zasięgami, to daję taką możliwość i ktoś skorzysta z niej lub nie.


#8

I każdy sam oceni, czy jest to dla niego deprecjonujące, czy interesujące.


#9

Dziękuję za wszystkie przesłane propozycje. Ostatecznie została wybrana muzyka z bezpłatnych zasobów z internetu. Co mnie zdziwiło, to to, że część z Was nie chciała prowadzić korespondencji mailowo - z tych współprac zrezygnowaliśmy, były też dwie osoby, które przestały się odzywać po propozycji przejścia na komunikację mailową. Nie bardzo rozumiem, co jest trudnego w dopasowaniu się w tak niewielkim stopniu do zleceniodawcy - pocztę mam otwartą w pracy cały czas, z kompletem odpowiedzi i korespondencji. Takie stawianie sprawy już na początku dyskwalifikuje potencjalnego kandydata - zwłaszcza, że towarzyszyły temu zwroty typu “a po co” albo “bez jaj” - być może dla kogoś będzie to przydatna informacja.


#10

Szkoda, że się spóźniłam :frowning:


#11

Dzień dobry, jeśli masz ochotę przygotować muzykę do kolejnych trailerów, podeślij proszę link do soundcloud lub inny na amgrafik@gmail.com. Trailery na pewno jeszcze będą, ale mają różnych autorów, mój jest już dopięty, kolejny może pojawi się jeszcze jesienią. Może to być inny gatunek.