My Tactic Time RTS - moja strategia na androida

gamedev

Cześć wszystkim, jest to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość :slight_smile:

My Tactic Time RTS

Jest to tytuł mojej gry strategicznej na androida. Rozgrywana jest w czasie rzeczywistym. A głównym celem jest zbieranie złota, rekrutowanie jednostek i atakowanie przeciwnika. Tak jak w kultowych grach strategicznych z dawnych lat . Moim zdaniem gra ma potencjał i nie przestane jej udoskonalać i aktualizować by dojść do perfekcji. Che dodać jeszcze wiele rzeczy, jak ulepszanie jednostek, większą mapę, więcej animacji, więcej budynków itd. A w końcowym efekcie tryb MULTIPLAYER. Gra ma zamontowaną reklamę która nie przeszkadza w rozgrywce.

Dlatego chciałbym zachęcić do pobierania i testowania, ponieważ sam czasem nie wychwycę wszystkich bagów, to i komentarz jest mile widziany.:grinning:

Kolejna aktualizacja mojej gry strategicznej:
My Tactic Time RTS

W aktualizacji znajdują się poprawki pisowni, ładniejsze przyciski w grze, poprawiona mapa, poprawione ustawienia graficzne, dodana dodatkowa KAMERA umieszczona w zamku i poprawione inne błędy. Ale największym dodatkiem są dwie nowe postacie

KATAPULTA :
HP = 15
Zasięg = 15
Atak = 5

CZARODZIEJ :
HP = 6
Zasięg = 6
Atak = 2

Zachęcam do pobierania i testowania

Dziś, na rozpoczęcie nowego miesiąca, kolejna aktualizacja mojej gry strategicznej na androida:
My Tactic Time RTS
:grin::european_castle::video_game::joystick::grinning:
Wziąłem pod uwagę wszystkie zastrzeżenia oraz problemy z jakimi się spotkaliście i większość z nich zdołałem naprawić, ale nie tylko - dodałem także kilka nowych rzeczy:

• możliwość poruszania się po mapie dotykowo za pomocą palca, a nie jak wcześniej - joysticka
  • przybliżanie i oddalanie ekranu
  • poprawione cieniowanie, światło i animacje
  • większa mapa
  • 4 opcje graficzne dla mocnych i słabych telefonów
  • poprawione GUI + dodana lista statystyk rozgrywki
  • poprawione 3 poziomy trudności
  • usunięte błędy ruchu postaci
  • 2 nowe kamery
  • dodane nowe postacie: Zombi i Irokez

Irokez :
HP = 7
Szybkość = 2.6