Neither Day nor Night

game-design
projektowanie-gier
gamedev

Na wstępie chciałbym podziękować całej ekipie, która prowadzi tę stronę. Dzięki wam od 2017 roku do dzisiaj udało mi się nawiązać współpracę z naprawdę wartościowymi ludźmi, którzy pomogli mi w projekcie na różnych etapach jego rozwoju!

Jestem developerem pracującym nad grą o nazwie Neither Day nor Night (w skrócie NDNN) pod nazwą studia Carnotaurus Team.

Gra typu adventure platformer z mocnym naciskiem na elementy zręcznościowe.
Przygoda dziewczyny, która usiłuje odnaleźć swoją młodszą siostrę w krwawym i tajemniczym świecie (w dużym skrócie).
Projekt jest ciągle w produkcji ale na obecnym etapie chciałbym zaprezentować wam teaser.

Zapraszam na Twitter’a:
https://twitter.com/CarnotaurusTeam

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Witam!
Z tego co zobaczyłem na twitter to jest super. Bardzo podoba mi się ta skrajność w zestawieniu
ręcznie malowanej grafiki w bajkowym stylu z bardzo brutalnymi i krwawymi scenami. Wspaniałe animacje i efekty. Może być hit.

Chciałbym poinformować, że kolejny krok przede mną! Gra dostępna na Steam w kategorii - nadchodzące :slight_smile: Zachęcam do rzucenia okiem! Neither Day nor Night

Wielkie dzięki za ciepłe słowa!

@steam
Gra na pierwszy rzut oka wygląda dobrze… jak kogoś zmusisz by wytrzymał 20 sekund nudy na początku trailera. Jak jesteś nieznanym studiem to nikogo nie obchodzi Twoje logo, itp. Pokaż gameplay od pierwszej sekundy.

Słuszna uwaga. To jest teaser nagrany dość dawno temu. Gra wyjdzie w w połowie 2020 roku, także do tego czasu powstanie trailer. Dzięki za komentarz!

:stuck_out_tongue: Spoko wpada w oko.