Nie pozwól alby umarł Dar Życia liczę na Ciebie

Postanowiłem napisać apel z prośbą o pomoc w reaktywacji serwisu Dar Życia istniejącego w sieci pod adresem http://darzycia.pl.

Dar Życia to skarbnica wiedzy dla rodziców dzieci niepełnosprawnych, serwis powstał 16 lat temu, przeżywał wtedy swoją świetność i popularność na całym świecie co dało setki tysięcy odsłon miesięcznie a to powodowało wyrzucanie z serwerów ze względu na wysokie obciążenia, mimo szczytnej idei niesienie innym bezinteresownej pomocy.

Jego popularność, przenosiny, luki w kodzie, spowodowały że zostało tylko forum i główna strona na prehistorycznym, wordpresie.

Poszukuję osób, które podjęły by się przepisania Daru Życia do aktualnych technologicznych wymogów.
Potrzebna znajomość html, php, css, js, …

Poszukuję osób, które tchnęły by na nowo życie w ten serwis.

W zamian oferuję miejsce na serwerze pod stronę internetową, reklamę na serwisie Dar Życia, ewentualnie czekam na inne propozycje.

Masz pomysł jak wykorzystać Dar Życia dla swoich celów aby zarobił dla Ciebie pieniądze, nie krępuj się, mi zależy jedynie aby ten serwis przetrwał. Jestem związany z nim bardzo emocjonalnie.