Nowhere Near poszukuje osób chętnych do pracy

gamedev

Witajcie, wraz z kilkoma osobami od paru miesięcy tworzymy grę, Nowhere Near.

W grze budzisz się na wyspie i twoim jedynym celem jest ucieczka z niej. Jednak wyspa utrudnia ci to jak tylko może. W tym celu zsyła różne kataklizmy. Aktualnie mamy jeden tryb (Gracz vs PC) jednak w przyszłości planujemy także tryb multiplayer, gdzie to na wyspie ląduje kilka osób oraz jeden gracz steruje wyspą.

Link do wersji Beta - https://mega.nz/#!bCAlhaiK!W7FZ68byfCskrkTvzsZ8YWUTnN1_NtyWepI2CLkkhtA

Gra zyskała nie tak małą popularność (2000 fanów na FB) - https://www.facebook.com/NowhereNearGame/

Nie będę owijał w bawełnę i powiem, że brakuje rąk chętnych do pracy. Jest nas za mało, ledwie 3-4 osoby. Oferujemy umowę i gwarantowane zyski z gry, kiedy już wszystko wypali. Być może to nie dużo, ale gra ma potencjał. Jest to też ciekawy projekt do portfolio. :smiley:

Możecie pisać tutaj na PW albo na mój mail kontakt@mazurdorian.pl

Tytuł gry zmieniony po raz trzeci? Wcześniej chyba Lost Island, zgadza się?

Swoją drogą, nie napisaliście za bardzo nic o warunkach pracy, a przede wszystkim o tym kogo poszukujecie. Warto by dać konkretniejsze info.

Nie po raz trzeci, po raz pierwszy :slight_smile: Uznaliśmy, że Lost Island nie jest zbyt unikalną nazwą.

Ale trafna uwaga, zapomniałem kompletnie o tym. Szukamy głównie programistów/grafików. Ewentualnie jakiejś osoby od zarządzania.

Hej jeśli poszukujecie grafików jestem chętny, Link do portfolio jest na moim profilu .

Hej jesli potrzebujesz osoby od muzyki rowniez jestem chetny:
www.michalratkowski.com

Znalazłby się jakiś Grafik 3D/Animator?

Szczerze nie polecam tego projektu, w szczególności programistom. Beznadziejna atmosfera a pan Mazur mimo że za wielkiego doświadczenia nie ma i tak zawsze wie lepiej jak co ma być. Chwilę byłem w zespole i w tym czasie przewinęła się spora ilość programistów co najmniej 5, a w końcu i ja odpadłem. Jak ktoś chce dołączyć to na własne ryzyko. Pozdrawiam

Popieram zdanie wojakin’a. Organizacja pracy jak i samo podejście lidera pozostawia wiele do życzenia.

Serdecznie odradzam :confused:

Jako grafik wiem tyle, że kontakt nagle się urwał w momencie kiedy miałam mieć przydzielone zadanie. Są zespoły z lepszą komunikacją :wink:

Sprostuje zaistniała sytuację.

Wojakina wogóle nie znam, jeśli jakiś programista był w zespole to mógł wylecieć tylko dlatego, że nic nie robił. Poza tym 5 programistów na pewno nie przewinęło się przez projekt, a więc informacje także są błędne

Mirystym dołączył do ekipy jednak już po pierwszym dniu okazało się że z gamedevem nie miał za wiele do czynienia.

Teraz wyżej wymienione osoby wylewają swoje żale na forum.

No cóż, robiliśmy przez rok razem i teraz się mnie wypierasz to pozdrawiam. Btw po twojej wypowiedzi widać że wiesz o kogo chodzi więc nie mydl oczu innym. Co do 5 programistów to już nie będę ich wyliczał ale sporo ich było.

Aczkolwiek boli mnie to że jak twierdziłeś zwrócisz mi pieniądze które miały być na utworzenie gry na steamie nadal nie wróciły. A gry na steam również nie widać więc pieniądze leżą na twoim końcie. A to już będzie przeszło 2 miesiące. :confused: