Nowy zespół Gamingowy :)

Cześć!

Poszukuję ambitnych Unity Developerów do nowego Teamu Gamingowego.

Firma dla której poszukuję specjalistów działa od kliku lat w Krakowie… teraz czas na Katowice:)

Ich ,ukochane dziecko’’ zostało opublikowane na AppStore na początku 2017 roku i osiągnęło sukces.Nowy poznański zespół będzie rozwijał istniejący produkt na Androidzie.

Wspomniany produkt jest grą RPG z perspektywy pierwszej osoby. Ich gracze mogą wybierać w milionach opcji budowania postaci, tworzyć własne zbroje, gromadzić unikatowe kolekcje sprzętu i zarządzać siłami bitewnymi walczącymi z bezlitosnymi potworami. Mogą również rzucać wyzwanie innym graczom na walkę PvP, dołączać do lig lub wydarzeń, robić zakupy w grze i wiele innych. Celem firmy jest tworzenie nie tylko gry, ale całego wirtualnego wszechświata!

Firma ceni wolność i elastyczność tak samo, jak etykę pracy. Ich motto przewodnie brzmi ,jakość nad ilością”.
Obecnie poszukuję Senior Unity Developera, a także osób z nieco mniejszym doświadczeniem.:slight_smile:

Obowiązki:

• Wdrażanie nowych funkcji rozgrywki,

• Utrzymywanie i optymalizacja istniejącego kodu źródłowego

• Mentoring innych członków zespołu

• Współpraca z programistami, artystami i projektantami gier

Wymagania:

• Doświadczenie w tworzeniu gier

• Doskonała wiedza i ponad 2-letnie doświadczenie w tworzeniu gier dzięki Unity (C #)

• Doświadczenie w rozwijaniu gier mobilnych (głównie Android, ale IOS będzie plusem)

• Umiejętność pisania kodu dobrej jakości, zoptymalizowanego i łatwego do utrzymania

• Niezależność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

• Pracę w pełnym wymiarze czasu z umową o pracę

• Wygodną i nowoczesna powierzchnia biurowa ze wszystkimi wygodami

• Prywatna opiekę zdrowotną i kartę MultiSport

• Konkurencyjne wynagrodzenie: 6000-13000 PLN netto ( dla osób baaaardzo doświadczonych wynagrodzenie do 20 000 PLN netto)

Jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, ale pierwsze kroki w GameDev masz za sobą - śmiało daj o sobie znać.:slight_smile:

Pozdro!
Paulina

A miejsce pracy to Katowice czy Poznań ?

Hej, wstępnie Katowice:)

Jaka firma?

Poproszę o link.

Podeślę Ci info w wiadomości prywatnej :smile:

Dlaczego prywatnej? Nie lepiej umieścić od razu tutaj i pochwalić się tym co już zrobiliście? :wink:

Ohh… ja nic nie zrobiłam. Szukam teamu dla mojego klienta. Nie wszystkie informacje mogę wstawiać publicznie :frowning:

Jeśli można, też poproszę o info, czy kogoś bez doświadczenia też szukają ?

Aktualnie jedynie ktoś z doświadczeniem. Aczkolwiek jeśli zorganizujemy doświadczony zespół to osoba bez doświadczenia również będzie mile widziana :slight_smile:

W sensie bez komercyjnego doświadczenia ?

Będzie ciężko, ale zapytam o staż.:slight_smile:

Czy istnieje możliwość odbycia praktyk? Zajmuję się grafiką 3D, mam portfolio, potrafię tworzyć modele low poly. Jeśli praktyki wchodzą w grę prosiłbym o kontakt mailowy.
marcinmartynowski77@gmail.com

Czyżby Artifex się ukrywał? :stuck_out_tongue:

Czy byłaby jakakolwiek szansa dla szybko uczącego się stażysty-programisty w Krakowie? Wysokość zarobków bez znaczenia, może być bardzo niska (przez krótki okres “testowy” nawet zerowa) -
chciałbym się poddać “komercyjnym szlifom” zanim zacznę pyszczyć o wyższą pensję :stuck_out_tongue: