Odstąpię pomysł na grę za darmo

Wpadłem na pomysł i po prostu nie chciałbym żeby przepadł, a co z tym zrobicie to tego nie wiem :slight_smile: .
Oglądając gejpleje z farcrajfajw wyszło na to że znowu jesteśmy tym jedynym atakującym przeciwko hordom przeciwników, pomijając fakt że grę możemy skończyć po 5 minutach od rozpoczęcia. I to drugie zakończenie mnie zastanowiło bo co jeśli to ono jest to właściwe a to my będziemy tym złym. I wpadłem na pomysł, Zrobić serię gier w których jesteśmy częścią ekipy, można powiedzieć mobem czy npcem, i musimy przez szereg misji gonić i ukatrupić jednego psychopatę który nas atakuje i strzela jak do kaczek.
Ciekawą mnie w sumie odczucia psychiczne do takiej zamiany ról i tego co ludzie by o tym mówili. @Ezir, piję do ciebie jak coś :slight_smile: .

Patrząc na gry i to co już zaoferowały nie widzę tu nic nowego czy innowacyjnego. Jako dalszą bazę do dyskusji podam tytuły dungeon keeper, spec ops the line, fragmentarycznie każdy nowszy COD.

To mi bardziej wygląda na pomysł na pomysł na grę :smiley:

Otóż to :slight_smile: . Pamiętam był nawet na youtube taki filmik z motywem że głównymi bohaterami byli npc’e zabijający ciągle respiącego się gracza i takie rozmowy dziwne prowadzili :slight_smile: .

Ale normalnie odstąpisz za free? Nie wierzę w taką dobroć losu… Jakiś przekręt.