Odstąpię pomysł na grę za darmo


#1

Wpadłem na pomysł i po prostu nie chciałbym żeby przepadł, a co z tym zrobicie to tego nie wiem :slight_smile: .
Oglądając gejpleje z farcrajfajw wyszło na to że znowu jesteśmy tym jedynym atakującym przeciwko hordom przeciwników, pomijając fakt że grę możemy skończyć po 5 minutach od rozpoczęcia. I to drugie zakończenie mnie zastanowiło bo co jeśli to ono jest to właściwe a to my będziemy tym złym. I wpadłem na pomysł, Zrobić serię gier w których jesteśmy częścią ekipy, można powiedzieć mobem czy npcem, i musimy przez szereg misji gonić i ukatrupić jednego psychopatę który nas atakuje i strzela jak do kaczek.
Ciekawą mnie w sumie odczucia psychiczne do takiej zamiany ról i tego co ludzie by o tym mówili. @Ezir, piję do ciebie jak coś :slight_smile: .


#2

Patrząc na gry i to co już zaoferowały nie widzę tu nic nowego czy innowacyjnego. Jako dalszą bazę do dyskusji podam tytuły dungeon keeper, spec ops the line, fragmentarycznie każdy nowszy COD.


#3

To mi bardziej wygląda na pomysł na pomysł na grę :smiley:


#4

Otóż to :slight_smile: . Pamiętam był nawet na youtube taki filmik z motywem że głównymi bohaterami byli npc’e zabijający ciągle respiącego się gracza i takie rozmowy dziwne prowadzili :slight_smile: .


#5

Ale normalnie odstąpisz za free? Nie wierzę w taką dobroć losu… Jakiś przekręt.