[OFERTA] Earner szuka pozycjonera do współpracy


#1

Witam wszystkich, którzy przeglądają aktualnie ten temat.

Jestem earnerem, który ponad pół roku temu tworząc współpracę z inną osobą zarabiał w formach incentu, cpa i innych sieciach zagranicznych. Udało nam się wspólnie zarobić fajną sumę pieniędzy. Niestety współpraca musiała zostać przerwana z mojego powodu(wyjazd służbowy na ponad 6 miesięcy). Obecnie wspólnik działa indywidualnie(trzymam za niego kciuki).

Teraz wróciłem i ponownie chce wrócić do tego co miałem, albo nie…chce zarabiać jeszcze więcej. Udało mi się nawiązać nową, fajną i konkretną współpracę z nowym wspólnikiem, który zajmuje się pozycjonowaniem na globalne frazy. Wystartowaliśmy z kilkoma projektami, które obecnie rozwijamy ale to zbyt świeży temat aby mówić o zarobkach. Wszystko przed nami.

Po co jest ten temat ? Mamy tyle pomysłów i koncepcji na kolejne projekty, które zmusiły nas do poszukiwania kolejnej osoby do zespołu a dokładnie kolejnego pozycjonera. Zainteresowana osoba musi koniecznie dysponować czasem oraz POSIADAĆ UMIEJĘTNOŚCI I WIEDZĘ ZAGRANICZNEGO (GLOBALNEGO) POZYCJONOWANIA. Nie będę tutaj udzielał konkretów, bo te udzielę wyłącznie osobą spełniającym powyższe warunki i które napiszą do mnie na E-mail - w grę wchodzi tylko długoterminowa współpraca. Podział przyszłych zysków jest równy dla wszystkich a możliwości zarobkowe są bardzo duże - wszystko jest w naszych rękach. Ok czas to pieniądz więc poniżej pozostawiam dla zainteresowanych swój adres E-mail.

Adres Email: badearner@gmail.com

Pozdrawiam


#2

Parę pytań, co z pewnością ułatwi potencjalnym pozycjonerom zainteresowanie się wątkiem na poważnie:

  • Jakich kwalifikacji/certyfikatów oczekujesz? Znajomość wordpress’a, certyfikat partnerski googleAdwords, umiejętność obsługi googleAnalytics, obsługa portali społecznościowych, czy poszukujesz osoby z wiedzą na temat e-commerce?

  • Pozycjonowanie SEM czy SEO? Jest znaczna różnica między analityką i korzystaniem z googleAdwords, a pisaniem artykułów o odpowiednich frazach kluczowych, aby wypozycjonować stronę w wynikach organicznych

  • Co nie co o działalności gospodarczej? Firma pracująca z konkretnymi klientami czy raczej na zleceniach, jeżeli tak, to jak będą one rozliczane?