Osoby Do Tworzenia Gry

Witam Jestem Kacper.
Mam 15 lat i szukam kilku osób do tworzenia własnej gry.
Szybko się uczę i z programowaniem czy obróbką zdjęć czy nawet dźwiękiem nie będzie problemu.
Nie jestem zaawansowany ale tak jak mówiłem szybko się uczę.

Kontakt:
Email : gucwakacper34@gmail.com
Steam : http://steamcommunity.com/id/kojot34

Pozdrawiam

Witam, jestem Kamil, lat 38 i mam dla ciebie radę: najpierw się naucz.

Witam, jestem człowiek orkiestra zajmę się wszystkim. Rada naucz się jednej rzeczy bardzo dobrze.

Dobrze że masz chęci, zacznij od czegoś prostego.
Praca nad projektem to najlepsza nauka.

Powodzenia
P.S.
A czemu tak mu niefajnie piszecie sami też kiedyś zaczynaliście.
Jeszcze może się okazać że za kilka lat będzie wymiataczem lepszym od was :wink:

Wiem jak zaczynałem i co umiałem, gdy zaczynałem. Wiem też co teraz umiem i jaka wiedza jest konieczna do napisania gry. Po co ma robić jakiś szit, który potem zostanie zjechany na forach? Nie lepiej jak sobie kupi książkę i zwyczajnie się pouczy? Pół biedy gdyby próbował robić grę sam, ale on tu zbiera zespół (!!!).
Ja wiem, że gdy ja się uczyłem programowania to były inne realia, nie było internetu a po ziemi stąpały dinozaury, i że teraz takie uczenie się trochę inaczej wygląda - od razu zespół, projekt i hura! podbijamy świat… Tylko gdyby to ‘inaczej wyglądające’ uczenie się było skuteczne to nie było by takiego zalewu ledwo działającego chłamu wśród ‘niezależnych gier’ :wink:

Dzięki wszystkim za komentarze i dobre rady :slight_smile:

A może zamiast tworzyć gry lepiej w nie grać :slight_smile: a na poważnie wybierz jedną dziedzinę a potem zacznij intensywnie się jej uczyć i działać. Jak masz talent za parę lat może coś stworzysz :slight_smile: Powodzenia

A do jakiego typu gry szukasz osób? Zgadzam się z innymi osobami ale moim zdaniem jak się jest ze znajomymi to się łatwiej uczy działać w drużynie i programowania. [Chyba że, ktoś jest aspołeczny lub lubi uczyć się w ciszy :wink: ].