[PC] Pocket Rogues

gamedev

Pocket Rogues nadaje old-schoolowy styl Action-RPG do gatunku Roguelike. Tutaj musisz walczyć na swojej drodze przez hordy potworów, odkrywać unikalne i losowo generowane lokalizacje, ulepszać swoją fortecę gildii i rozwijać bohaterów o coraz większej sile, jeśli masz nadzieję odkryć zagubione tajemnice tajemniczego lochu.

Pocket Rogues zawiera wiele różnych lochów, z których każdy ma swój własny łup i potwory. Szeroka gama zajęć i dziesiątki specjalizacji pozwalają na podejmowanie alternatywnych podejść do licznych bitew z bossami, a każdy z nich sprawdzi twoje umiejętności w nowy sposób. Dodaj tradycyjne komponenty RPG Pocket Rogue, takie jak rozwój postaci i eksploracja, i nigdy nie będziesz się nudzić!

"Przez wiele stuleci ciemne lochy wzywały nieszczęsnych podróżników, szepcząc tajemnice i obiecując bezcenny skarb. Nikt, kto się nie pojawił, nigdy nie wrócił, a plotka głosi, że każdy spotkał niewypowiedziany los z rąk prawdziwego Zła. Te ponure legendy, oczywiście, tylko przyciągają nowych poszukiwaczy przygód, aby spróbować szczęścia w głębinach, pragnąc chwały, sławy i bogactwa poza wyobraźnią. Na co czekasz? Czas stać się jednym z nich! "

Steam Page

Gameplayowo wygląda fajnie, szkoda tylko, że pixele… bo niestety, ale nie mogę patrzeć na takie gry. Ostatnio coś takiego próbowałem, po 5 minutach zrobiłem zwrot.

Nie no niektóre gry z Grafiką pixelartową są nawet ładne ale to zależy od grafika.