[PC] Project Car tune

Chciałbym przedstawić projekt mojej gry w trakcie produkcji, bazowana na kultowej serii Street Legal. Docelowo będę chciał wstawić ją na Steam jeszcze w fazie Early Access, sugeruje się pomysłami innych graczy/użytkowników.

W grze będziemy zajmować się tuningiem samochodu, zewnętrznie jak i mechanicznie, ściganie się i udział w eventach (między innymi CarAudio), wymagana licencja prawo jazdy na odpowiednie wyscigi. Jazda w mieście, nielegalne wyścigi, mam nadzieje, że uda mi się to wszystko osiągnąć.
Sporo fajnych rzeczy planuje wprowadzić ale jeszcze jest to odległe ze względu na to, że robię ja sam :slight_smile:
Cały czas grzebie w kodzie, wprowadzam rzeczy do mechaniki i gameplay’u. Jest sporo roboty, porwałem się na głęboką wodę ale idę cały czas do przodu.

Na chwile obecną GOLF jest autem testowym więc posiada sporo błędów i słabe textury :slight_smile:

Chciałbym zaprosić na fanpage: https://www.facebook.com/projectcartune/
Filmiki znajdują się na youtube: https://www.youtube.com/channel/UCoEQf2raxQ7VWtUChqEzd_A/videos

Pozdrawiam
Bartosz “Wichur” Bieszka

W shaderze lakieru flakesy muszą być dużo mniejsze, bo teraz to wygląda trochę jak okleina na tych autkach w wesołym miasteczku :smiley:
Bardzo fajny projekt, będę śledził :slight_smile:

Prawda, nad tym jeszcze muszę posiedzieć :slight_smile:

Super projekt. Tylko mam jedno pytanie. Co z licencją na umieszczenie w grze realnych pojazdów znanych marek ? Wydaje mi się że na to trzeba jakieś zgody i nawet jeśli będziesz chciał zarobić na grze na Steam, to musisz mieć pozwolenie od producentów samochodów. :wink:

Mam nadzieję że projekt cię nie przerośnie, aby gra była ciekawa, musi zawierać dużo samochodów z masą modyfikacji, ponieważ na tym ma się głównie opierać.

Powodzenia i zapraszam do mnie :wink: Runica: The Ancient Dungeon (pixelart, roguelike)

Zedytowałem później post bo nie dopisałem, ze golf jest na chwile obecną autem testowyn bo jedynie taki miałem w swoich zasobach. Oczywiście wiem o tym, że potrzeba licencji dlatego będę modelował docelowe auto bez znaczków :slight_smile:

Modyfikacji będzie dużo, dbam o to, przygotowuje kod pod tym względem ale nie mam jeszcze modeli także jeszcze trochę to potrwa :smiley: Dlatego też chciałbym wystartować na early access żeby mieć za co robić zlecić modele :slight_smile: