PlayWay - opinie o kursie z Unreal

Natknąłem się na kurs:
https://www.skillshot.pl/jobs/24763-kursy-tworzenia-gier-w-unreal-za-darmo-at-playway-

Podobno prowadzą kursy od 2016 r. - nie mogę jednak znaleźć ani jednej opinii na ten temat.
Ktoś uczestniczył i może się wypowiedzieć?
Albo ktoś nie uczestniczył i też może się wypowiedzieć? :smile:

Masz szkolenie od najwiekszej grupy firm tworzacych gry w PL, do tego za darmo. Czego wiecej potrzebujesz? Opinii kogos? Prowadzilem szkolenia z programowania i wiem, ze opinia o kursie/szkoleniu jest zalezna od zaangazowania

Dzięki za przedstawienie punktu widzenia.
Tak, szukam opinii - każdy kurs wymaga inwestycji cennego czasu, nawet jeśli jest za darmo. Akurat na hajsie mi zależy najmniej.
Wiem, że mogę trafić na niemiarodajne opinie. Staram się jednak takie filtrować używając zdrowego rozsądku i odrobiny sceptyzmu wobec wypowiedzi w Internecie.

Akurat PlayWay jest dość kontrowersyjny w branży (poczytaj w sieci dlaczego), dlatego mimo wszystko poczekałbym na opinie. No ale zrobisz jak uważasz :slight_smile: Osobiście chyba wolałbym poszukać coś po angielsku na Udemy (czy czymkolwiek podobnym).

@ByerN Playway jest faktycznie kontrowersyjny i miałem o nim raczej minorowe zdanie, dopóki nie przesłuchałem sobie wywiadu z właścicielem, przeprowadzonego przez polski gamedev. Model operacyjny tego pana przekonał mnie i tego typu szkolenie wydaje się dobrze wpisywać w misję tej organizacji.

Trudno temu zaprzeczyć :smiley: Akurat biznes mają dobrze przemyślany. Szkolenie wygląda jak inkubator, po którym wciągają od razu taki zespół pod swoje skrzydła do tworzenia nisko/średnio-budżetowych gier. To dobra praktyka dla takiej firmy. Spotkałem się już z czymś takim parę razy (poza gamedevem). Jak ktoś chce się zaczepić jako developer playwayowych gier, to na pewno wygląda jak dobra droga.

Nie oglądałem wywiadu, pewnie zajrzę kiedyś z ciekawości. Podrzucisz przy okazji link?

Tutaj link do wywiadu 2h.
Co do reszty, to też mi to wygląda na inkubator. Może napiszę i się dowiem więcej jaka jest planowana formuła.

Pozdrawiam!