'Podobne' w google play store

Taki oto drobny problem mam. Jak to zrobić aby w google play obok mojej gry pojawiły się gry podobne:

U mnie nie ma nic. Wydawało mi się, że z biegiem czasu się to jakoś pojawi, ale gra w sklepie jest już ponad pół roku, ma prawie 900 pobrań i nic : 7x7x7

Pytam bo domyślam się, że jeśli u mnie nic podobnego się nie pojawia to i moja gra nie pojawia się u innych ‘podobnych’
Ktoś coś?

Nie jestem pewien, ale bralbym to na logikę. Po pierwsze podobne w zakresie typu gry (kategorii, ale to już zapewne masz), a także podobne w zakresie statystyk, chociażby pobrań. Zresztą mi to wygląda na “Podobne = Popularne”, więc jak się nie wybijesz, to się tam nie znajdziesz, ewentualnie możesz pakować kasę w reklamę, bo na pewno są opcje tego typu :stuck_out_tongue: Poza tym te “Podobne”, które zaznaczyłeś, to albo są tego samego autora, albo mają podobną nazwę “np w tej trzeciej występuje ta sama nazwa, tylko zmieniona kolejność, w przypadku pierwszego pierwsze słowo jest identyczne”.

Na pewno takie parametry mają istotne znaczenie.

Na podstawie strony mojej gry THE SQUARE w Google Play wnioskuje, że w kolumnie ‘Podobne’ wyświetlają się gry podobne z nazwy lub kategorii. U mnie wszystkie propozycje mają w nazwie ‘square’. Proponuję zmienić nazwę gry.

nie rozumiem tego, upchałem mnóstwo keywordów w tytule, poprawiłem opisy i nic. Mój główny tytułowy keyword według sensor tower jest 4ty w kolejności, czyli na tej podstawie powinno pokazać jako podobne przynajmniej te 3 aplikacje, a tu nic? Jednocześnie mojego głównego keyworda używa tylko 17 aplikacji, w tym takie z mniejszą ilością pobrań lub gorszymi ocenami…? Ktoś ma inny pomysł?