Pomoc przy tworzeniu projektu Rozeznanie Rynku [Ankieta]

gamedev

Cześć, piszę z prośbą o małą pomoc z rozeznaniem rynku, mój mały team i ja, tworzymy projekt całkiem dobrze zapowiadającej się gry, z gatunku Horror, opierającej się o zasady snu, jak na razie projekt jest w etapie pisanie GDD więc tu wchodzi wasza pomoc, potrzebowali byśmy info o tym jaka ilość osób gra na danych typach urządzeń, jakie gatunki gier najbardziej do was przemawiają, a także wiek osób tym zainteresowanych.

Jeżeli już wbiłeś/wbiłaś na link i została zrobiona ankieta to, dzięki wielkie za pomoc przy tworzeniu projektu :star_struck::heart:, na pewno mój team i ja na pewno wyniesie z tego wnioski.

Google Form

Tu dostaniesz 0.00000000000000000000000000001% informacji

… jest coś takiego jak Google, Google Trends, Steam, Discord tam szukaj informacji a nie na forum Widmo

Bardzo fajnie że chcecie zbadać rynek przed przystąpieniem do pracy ale…
Ankieta raz że jest źle przygotowana ( niepotrzebna wam data urodzin a już na pewno nie pełna - o wiele lepiej wybrać po prostu wiek bądź przedziały)
Skalowalność odpowiedzi powinna być w jednym zakresie.
Do tego to badanie to wymyślanie koła na nowo i niepotrzebna strata czasu.
W internecie są dostępne ( w zupełności za darmo) wyniki o wiele bardziej zaawansowanych badań nad rynkiem przeprowadzonych przez profesjonalistów na olbrzymiej grupie.
Skorzystanie z nich ( nawet jeśli będą miały już kilka miesięcy) będzie w skutkach zdecydowanie pewniejsze niż własna ankieta która nie ma szans na dobicie nawet 1k wypełnień.

Dziękuję za pomoc

Dzięki za informacje i pomoc przy rozpoczynaniu pracy nad projektem, na pewno bardzo nam one pomogą

:star_struck:

Kurde mogliście nie zamykać od razu tej ankiety… :man_shrugging: