Pomysł na grę dla dużego studia

Hej, mam pomysł na grę AAA multiplayer z nietypowym trybem rozgrywki. Byłby to upgrade dotychczasowych rozgrywek typu przejęcie celu / eliminacja przeciwnej drużyny. Nie mam zamiaru rozwijać tego tematu ponieważ mam również pomysł na całą grę w tym nowym trybie i mam zamiar sprzedać cały zamysł jakiemuś studiu gier. Pytanie jest następujące: jak skutecznie skontaktować się z dużymi wydawcami zajmującymi się grami typu multi co-op?
Proszę o poważne odpowiedzi. Jeśli według twojej wiedzy lub przypuszczeń nie da się złapać takiego kontaktu to nie wyśmiewaj tylko napisz że to nie wypali. To wystarczy
Miłego dzionka/wieczoru

To nie wypali.

Z samym pomysłem w głowie nic nie zdziałasz. Rozpisz to wszystko w jakimś programie i dopiero wtedy szukaj firmy.

To że trzeba taki dokument sporządzić mam pełną świadomość. Wiem co i jak. Mam doswiadczenie w związku z przeczytaniem kilku GDD i dokumentów z samymi zamysłami na gry. Szukam informacji jak ten pomysł z PDFa pokazać większej firmie (jak się do nich dostać). Uważam że ten projekt jest dość przełomowy i sporo warty dlatego też nie mam zamiaru dzielić się nim tutaj za darmo

Aktualnie mógłbym spokojnie bić do PlayWaya ponieważ mam tam bardzo dobre kontakty ale problem w tym że moja gra nie zakłada bycia symulatorem xD lub innym indykiem tylko jak jest wyżej napisane - grą AAA

To nie wypali.

Firmy nie szukają pomysłów. Głównym problemem jest zespół który dowiezie działajacy projekt. Początkowa wizja się 10 razy po drodze zmienia.

Jeszcze designera który zrobi pitch a potem będzie faktycznie pracowął przy projekcie przy realnych zadaniach typu designoweanie questów, balansiwanie gry itd to sie zatrudni.

Albo creative / game directora ale znowu to nie jest stanowisko typu mam pomysł, tylko stanowisko typu bede umiał pokierować programistami, grafikami, designerami i zarządzaniem produkcją projektu tak zeby poprawiac jakośc i omijać ryzyka.

Za pomysł nikt nie zapłaci, zwłaszcza że po pierwszych play testach pomysł nie będzie nawet przypominać oryginału…

Ok dzięki w sumie wszystko się zgadza