Pomysł na grę erotyczną, co myślicie?

Witam, od jakiegoś czasu zastanawiam się nad grami erotycznymi i chciałbym na ten temat z wami pogadać. Mało jest profesjonalnych twórców tej kategorii gier i jak myślicie, jest to w jakiś sposób dochodowe? Czy tylko można liczyć powiedzmy na Patreon, by móc jakoś zarobić na produkcji? Wiecie jak to wygląda prawnie?

Co wy forumowicze myślicie nad czymś takim?

Ps. Tak mam pomysł nad rozbudowaną taka grą.

Widzę, że ten temat nie jest zbyt poruszany ale wg. mnie warto było by o tym też pogadać (może znajdzie sie parę osób które się interesują takim tematem). Stworzenie każdej gry jest czasochłonne ale w tym gatunku najważniejszy jest jednak mechanizm, który będzie trzeba stworzyć- on może być powtarzany w kolejnych produkcjach. Chciałbym móc stworzyć coś większego i bardziej rozbudowano ale warto było by się skupić na mniejszej produkcji, zobaczyć czy jest jakiś potencjał. Czy ktoś z Was chciałby o tym porozmawiać? Zależy mi na rozmowie z osobami którzy wiedzą jak robić gry (Unity).

Co do kwestii finansowych, gra będzie płatna, a więc będziemy się dzielić zyskami, no i oczywiście Patreon jeżeli wypali (ale by to zrobić trzeba inwestorom pokazać przynajmniej częściowo mechanizm)