Poszukiwana ekipa :)


#1

Witam rok temu zaczęliśmy prace nad grą “EDEN” niestety projekt upadł a co pozostało to kawałek Scenariusza oraz dokumentacji :slight_smile:
Byłby ktoś zainteresowany do “odnowienia” projektu? (Szukam osób którzy by potraktowali to jako hobbystyczny projekt a nie jako prace)
Każdego chętnego zapraszam na PW.
Silnik to Unreal Engine lub Unity. (Silnik ustalimy wraz z całą ekipą)
Ja jestem programistą (C++, C#, PHP) oraz “lizłem” troche grafiki :slight_smile:

“EDEN- Niezależna platformówka tworzona przez początkujące studio deweloperskie TMCStudio.
Cechą charekterystyczną gry jest mroczna czarno-biała grafika. Wcielamy się w małego chłopca, który jest w obozie zagłady
w Oświęcimiu Auschwitz. Chłopiec jest świadkiem makabrycznych mordów,gwałtów. Celem gry będzie dowiedzenie się
co się stało z jego matką oraz ucieknięcie z Auschwitz.”


#2

witaj. Nie potrzebujecie sound designera? Może mógłbym się nadać do tego projektu. Posiadam doświadczenie w branży.


#3

Nie wiem czy Cię to zainteresuję ale mogę zostać grafikiem trochę się na tym znam :wink: . I jeszcze znam podstawy C++ nic szczególnego ale zawsze coś, jeszcze jakiego używasz środowiska do tworzenia?


#4

Myślimy na UE4 :slight_smile: Lub unity jeszcze silnik nie jest do konca wybrany :wink:


#5

Witam, jeśli potrzebujesz także muzyka to zapraszam na priv.

Pozdrawiam


#6

Witam,
mógłbym się przydać jako grafik 3d, co prawda jestem architektem wnętrz ale do modelowania używam Cinema 4d, Archicad, Rhino, trochę 3dsmaxa, ostatnio bawię się substance painterem do mapowania tekstur, a projekty finalne robię w U4E wiec Blueprinty nie są mi obce :slight_smile:


#7

Witam,
może potrzebujecie pomocy? Mam duże doświadczenie jako QA na siedmiu platformach.
Piszę, mam parę wydanych opowiadań i pracuję nad książką. dodatkowo parę napisanych opowiadań.
Projektuję grę karciano - planszową.
Mogę zbudować świat, napisać dialogi, zaprojektować questy, choć rysuję słabo, nawet narysować szkice, czego chcecie. Jeśli jesteście zainteresowani, zapraszam do kontaktu.


#8

Ogólnie to znam c++, ewentualnie w niektórych kwestiach biblioteki standardowej c++11 wiedziałbym do jakich miejsc w książce zajrzeć, aby sobie przypomnieć ( ale ważniejsze kwestie znam). Unreal Engine conieco kojarzę ,coś robiłem, ale bardzo ogólnie więc myślę że mógłbym coś zdziałać, jeśli ktoś inny by zarządzał moimi poczynaniami bo prawdopodobnie w większości kwestii musiałbym się najpierw nauczyć a później zaimplementować. Plusem jest to że na codzień mam dużo wolnego czasu.
Zależy też jak bardzo ma to być zaawansowany/rozległy projekt pod wzgledami programistycznymi (abym sie nie pogubil w nim, czy jakaś inna pułapka o której nie mam pojęcia)


#9

Mogę pomóc przy tworzeniu opowieści.


#10

witam, chciałbym bardzo zając stanowisko pomysłodawcy, jestem młody a moje ambicje stale rosną. Nie oczekuje zapłaty chcę wejść w to środowisko i liznąć praktyki. nie znam żadnego jerzyka programowania ale mam łeb na karku. Mogę również podkładać głos pod rożne postacie jeżeli jest to potrzebne.


#11

Hej, zaciekawił mnie projekt i chętnie dołączę żeby zdobyć doświadczenie. Od siebie mogę zaoferować zajęcie się konceptami ( postaci, enviro, ui choć jeszcze nie pewnie się w nim czuje )


#14

Witam

Zajmuje się Level Designem jeżeli szukacie kogoś na te stanowisko to z miłą chęcią dołączę. Co prawda mam swój projekt ale z miłą chęcią pomogę. Potrafię też programować w C#.

Mój mail:

tomeknawrocki2000@gmail.com


#15

Witam dasz rade dołaczyć na serwer Discord?