Poszukiwane chętne osoby do współpracy

Witam

Jesteśmy małym, początkującym zespołem i pracujemy nad pierwszym wspólnym projektem. Projekt ten to gra mobilna łącząca w sobie elementy survivalu i RPG. Tworzymy ją w silniku o nazwie Construct 2. Poszukujemy ludzi ambitnych i chętnych do pracy. Aktualnie najbardziej zależy nam na osobie, która zna sie na programowaniu ale jeśli potrafisz coś innego to chętnie dowiemy się co :slight_smile:

Projekt w planach ma łączyć elementy z kilku gier takich jak “This War of Mine”, “Salt and Sanctuary” i “Kingdom”. W grze będzie system wybierania lokacji i własnego domu oparty na This war of mine, system dynamicznej walki jak w salt and sanctuary oraz oprawa graficzna przypominająca to z kingdom.

W zespole jak na razie są 4 osoby. Grafik, sound designer, level designer, i ja zajmujący się sprawami organizacyjnymi, pomysłami dotyczącymi gry oraz wspieraniem grafiki i projektowania lvl.

Zainteresowanych zapraszam na maila reeyugames@gmail.com

Odświeżam!

Poszukiwani graficy, programista już jest na pokładzie :smiley:

Gdy już stworzycie grę, to gdzie ją wydacie ?

Grafik odzywa się do służby :wink: !

Zamierzamy wydać ja bezpłatnie na androida i zarabiać przez reklamy

Myślę, że jak się postaracie to coś z tego może być, 4 screeny już są, zawsze coś. Nie wygląda to tak tragicznie jak inne gry z forum więc dobry gameplay, historia… muzyczka.