Poszukiwane osoby chętne do pomocy przy projekcie free to play

Witam!
Poszukuję osób związanych z Gamedevem tak naprawdę z każdej kategorii: Programista, Scenarzysta, Promotor, Grafik.
Organizuje od pewnego czasu projekt Free to Play który będzie grą fabularną osadzoną w alternatywnej rzeczywistości, science fiction.
Wszystkie osoby chętne zapraszam do kontaktu na mój gmail: agdapsycho@gmail.com

Wymagam jedynie chęci oraz zaangażowania, gdyż to dla mnie jest podstawą do możliwości realizacji. Z wielką chęcią podchodzę do każdej osoby która chce się zaangażować, niezależnie od umiejętności. Uważam że można je wyszlifować właśnie podczas tworzenia tego typu projektów.

Zapraszam serdecznie do Kontaktu,
AG

-PROJEKT ZAMKNIĘTY-

A kim ty jesteś, szanowny AG, i cóż takiego będziesz robił przy projekcie?

Jestem początkujacą osobą piszącą fabułe, scenariusz, wszelkie zadania, wydarzenia.
Przy projekcie właśnie w 90% skupiłbym się na tym, reszta to logiczne zarządzanie grupą tak aby projekt miał prawo się udać.

A jakie masz doświadczenie w zarządzaniu grupą oraz projektami informatycznymi? Jakie masz doświadczenie w programowaniu, grafice i dźwięk? Czy masz gotowy projekt oraz GDD?

Szczerze? Doświadczenie mam na ten moment małe. Powoli się poduczam, stąd chęć do utworzenia takiego projektu, chce się sprawdzić co do adekwatności przy wykonywaniu, chciałbym zobaczyć również w pełni jak to wygląda.

Zarazem twoja wypowiedź zaczęła tworzyć u mnie przemyślenia, czy jednak nie za wcześnie. Może powinienem dołączyć do jakiejś grupy z początku?

Proszę oceń, czy próba byłaby warta czasu gdyż wydaje mi się że mogłoby to dużo zmienić, czasem jak się coś chce zrobić to się zapomina o własnych ograniczeniach.

To może najpierw dołącz do jakiegoś innego projektu i nabierz doświadczenia. Widziałem twoje drugie ogłoszenie, idź w tamtym kierunku. Tutaj, nawet jesli zebrał byś jakąś grupę amatorów to z tego i tak nic nie wyjdzie.

Dobrzę, dziekuję za poradę. Raczej posłucham, gdyż wydaje mi się że masz rację. Dzięki i pozdrawiam.

Wow. @frozenshade Jednak raz na milion zdaży się osoba, która posłucha i nie zmarnuje sobie i innym czasu!

Po prostu trzeba umieć z czymś zaczekać, do projektu z pewnością wrócę jak nabiorę jakiegoś konkretnego doświadczenia. Wszystko na spokojnie i po kolei, w ten sposób pójdzie z pewnością sprawniej i bez żadnych zgrzytów.

Jak najbardziej! Co prawda bardzo ciężką specjalizacje sobie wybrałeś i mało w niej pracy ale nie poddawaj się i leć dalej a w końcu się uda.

Tak odbiegając, przejrzałem Twoją grę tekstową i wygląda to całkiem dobrze; dodam Twój mail do swojej listy osób “może kiedyś coś od tej osoby będę potrzebował”. :smile: