Poszukiwane osoby chętne do pomocy przy projekcie free to play


#1

Witam!
Poszukuję osób związanych z Gamedevem tak naprawdę z każdej kategorii: Programista, Scenarzysta, Promotor, Grafik.
Organizuje od pewnego czasu projekt Free to Play który będzie grą fabularną osadzoną w alternatywnej rzeczywistości, science fiction.
Wszystkie osoby chętne zapraszam do kontaktu na mój gmail: agdapsycho@gmail.com

Wymagam jedynie chęci oraz zaangażowania, gdyż to dla mnie jest podstawą do możliwości realizacji. Z wielką chęcią podchodzę do każdej osoby która chce się zaangażować, niezależnie od umiejętności. Uważam że można je wyszlifować właśnie podczas tworzenia tego typu projektów.

Zapraszam serdecznie do Kontaktu,
AG

-PROJEKT ZAMKNIĘTY-


#2

A kim ty jesteś, szanowny AG, i cóż takiego będziesz robił przy projekcie?


#3

Jestem początkujacą osobą piszącą fabułe, scenariusz, wszelkie zadania, wydarzenia.
Przy projekcie właśnie w 90% skupiłbym się na tym, reszta to logiczne zarządzanie grupą tak aby projekt miał prawo się udać.


#4

A jakie masz doświadczenie w zarządzaniu grupą oraz projektami informatycznymi? Jakie masz doświadczenie w programowaniu, grafice i dźwięk? Czy masz gotowy projekt oraz GDD?


#5

Szczerze? Doświadczenie mam na ten moment małe. Powoli się poduczam, stąd chęć do utworzenia takiego projektu, chce się sprawdzić co do adekwatności przy wykonywaniu, chciałbym zobaczyć również w pełni jak to wygląda.


#6

Zarazem twoja wypowiedź zaczęła tworzyć u mnie przemyślenia, czy jednak nie za wcześnie. Może powinienem dołączyć do jakiejś grupy z początku?


#7

Proszę oceń, czy próba byłaby warta czasu gdyż wydaje mi się że mogłoby to dużo zmienić, czasem jak się coś chce zrobić to się zapomina o własnych ograniczeniach.


#8

To może najpierw dołącz do jakiegoś innego projektu i nabierz doświadczenia. Widziałem twoje drugie ogłoszenie, idź w tamtym kierunku. Tutaj, nawet jesli zebrał byś jakąś grupę amatorów to z tego i tak nic nie wyjdzie.


#9

Dobrzę, dziekuję za poradę. Raczej posłucham, gdyż wydaje mi się że masz rację. Dzięki i pozdrawiam.


#10

Wow. @frozenshade Jednak raz na milion zdaży się osoba, która posłucha i nie zmarnuje sobie i innym czasu!


#11

Po prostu trzeba umieć z czymś zaczekać, do projektu z pewnością wrócę jak nabiorę jakiegoś konkretnego doświadczenia. Wszystko na spokojnie i po kolei, w ten sposób pójdzie z pewnością sprawniej i bez żadnych zgrzytów.


#12

Jak najbardziej! Co prawda bardzo ciężką specjalizacje sobie wybrałeś i mało w niej pracy ale nie poddawaj się i leć dalej a w końcu się uda.

Tak odbiegając, przejrzałem Twoją grę tekstową i wygląda to całkiem dobrze; dodam Twój mail do swojej listy osób “może kiedyś coś od tej osoby będę potrzebował”. :smile: