Poszukiwane osoby do ekipy


#1

Witam mam na imię Michał i zajmuje się programowaniem i designem terenu.

Poszukujemy osób gotowych na wrzesień do pracy hobbystycznej potem przekształconą w poważna pracę nad grą, będzie chociaż dodatkowy miesiąc na nabycie większego doświadczenia :wink:

Poszukiwanie osoby to:

• 2x Grafik 3D (Specjalizujący się w Modelowaniu bądź tworzeniu materials/textur),
• Concept artist

Żeby bardziej was zachęcić do pracy z nami to opiszę krótko grę :slight_smile:

Gra będzie typu Survival na innej planecie na dużej wyspie otoczonej oceanem, styl grafiki stylized. Gra będzie posiadała tylko tryb Multiplayer/Online, w którym będzie znajdowała się fabuła. Mapa będzie piękna, szczególnie nocą gdy rośliny czy też ziemia będą generowały światło lecz będzie też mroczna i tajemnicza a przede wszystkim duża. W grze będą występowały drapieżniki, które głównie wychodzą nocą jak i przyjazne zwierzęta. Gracz będzie musiał skupić się na przetrwaniu i fabule jeśli chce, na mapie będzie też dużo easter eggów zwiększających ciekawość graczy. Myślę, że taki krótki opis wystarczy bo mógłbym rozpisać się na kilka tysięcy linijek :smiley:

Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij do mnie wiadomość prywatnie, tutaj w komentarzu bądź na discordzie dodając mnie do znajomych ( xrm#5830) i wysyłając wiadomość wraz ze swoim portfolio. Najbardziej interesują mnie osoby w branży modelowania 3D i concept arts ponieważ grafika nie będzie istotna, chcemy stworzyć na początek grywalny prototyp gry.

To by było na tylę, życzę miłego dnia i pozdrawiam.


#2

O robicie The Forest?..
Tylko dodacie dodatkowo te świecące robaczki co latają :o ?..

Z opisu to tak jakby… standardowe marzenia…

Jakieś szczegóły?..
Nawet linku do storny nie ma…


#3

Jednak do The Forest mu daleko a bardziej The Forest będzie daleko do naszej gry :wink: Zastanawia mnie jaki link do “storny”? Nie wspominałem nic o “stornie” :joy:


#4

Tobi_PL… zaśmiecasz…wyluzuj.