Poszukiwane zespoły do stałej współpracy

projektowanie-gier
gry

Witam.
Poszukuję zespołów do wspólnego tworzenia nowych produkcji bądź kontynuacji już rozpoczętych.
Gry muszą powstawać na silnikach Unity lub Unreal.
Budżety do każdej z produkcji będą ustalane indywidualnie.
Różnorodność tematyczna.
Możliwość stworzenia swojego “dziecka”.

Dzień dobry, czy szukają Państwo do zespołów także kompozytorów, sound designerów?
Mam już za sobą pierwsze kroki w produkcji gier, skomponowałem i zrealizowałem też muzykę do filmu pełnometrażowego “Lato w Byszewach”, aranżuję i komponuję na małe i duże współpracuje m.in. z Teatrem Muzycznym i Teatrem Wielkim w Łodzi. Jestem absolwentem łódzkiej Akademii Muzycznej, ukończyłem wiele kursów dotyczących produkcji muzycznej.
Oto kilka próbek:

tomaszjagoda.art@gmail.com

Witam.
Jeżeli chodzi o oprawę muzyczną to będę o Tobie pamiętał na przyszłość ponieważ obecnie poszukuje zespołów do wspólnej produkcji a oprawa dźwiękowa jest na tą chwile w drugiej kolejności.

Jestem zainteresowany, ale potrzebuję szczegółów propozycji. Proszę o podanie większej ilości informacji o sobie, o studiu. Kim jesteście, czym możecie się pochwalić, jaki jest adres strony studia? Kogo dokładnie szukacie, z jakim doświadczeniem, jakie rozmiary zespołów, jakie projekty, jak zaawansowane, jaki jest budżet, rodzaj i zasady współpracy…
Pozdrawiam

Stanowimy podmiot zajmujący się tworzeniem gier, adres naszej strony to www.goldeneggsstudio.com. W tym monecie mamy wydaną jedną produkcję oraz 3 w trakcie. Obecnie naszym flagowcem jest Pope Simulator, czyli gra mająca kilkanaście tysięcy wishlist, która zostanie wyprodukowana pod koniec 2021r. Zgodnie z planami debiut na newconnect jest przewidziany na 1Q 2022r. Obecnie naszym celem jest tworzenie rentownych gier typu indie. Co do budżetu jest to kwestia ustalana indywidualnie, nie mamy żadnych sztywnych ram, ponieważ każdy pomysł ma inny potencjał. Bardzo ważnym faktem jest wsparcie ze strony wydawcy czyli Ultimate Games, spółki która ma ogromną rzeszę odbiorców co maksymalizuje potencjał każdej gry. Samo ogłoszenie zostało wystawione ogólnikowo bo jesteśmy nastawieni na współpracę przyszłościową oraz ludzi, a nie na pojedyncze projekty. Mamy wizję dla każdego kompetentnego zespołu. Szukamy kreatywności oraz chęci rozwoju. Celem ogłoszenia jest nawiązanie współpracy z osobami, które fascynują się branżą i chcą swoją wizję wdrożyć w życie, dlatego też nie narzucamy tematyki produkcji, jesteśmy otwarci na kreatywne pomysły.

Rozumiem. Czy gry mobilne też wchodzą w grę? Jaki jest preferowany sposób spieniężenia produkcji? Jakie zobowiązania stoją po Waszej stronie, a jakie po stronie zespołu?

W razie czego proszę o kontakt przez kanały prywatne lub wskazanie innego preferowanego miejsca do kontaktu.

Pozdrawiam.

Proszę o kontakt pod adres: kontakt@goldeneggsstudio.com
W odpowiedzi na maila prześle odpowiedzi na pytania powyżej oraz omówimy szczegóły współpracy.

Nie rozumiem jednego… Czemu nie odpiszecie tutaj? Czy to jakaś tajemnica?
Czytając takie ogłoszenie spodziewał bym się, że dostanę od razu jak najwięcej informacji. Przecież za jakiś czas może przyjść tu ktoś inny z podobnymi pytaniami, nie lepiej by było, gdyby to wszystko było już napisane? Chyba nie macie się czego wstydzić a warunki jakie proponujecie powinny przyciągać do Was ludzi. Rozumiem, że istnieją tzw ‘kwestie indywidualne’ ale na razie nikt tu nie zadał pytania o konkretną grę.

Ja myślę, że warunki są kiepskie i stąd ta tajemniczość :smiley:

Chciałbym zwrócić uwagę, że nie tylko osoby robiące gry mają dostęp do tego forum, ale również konkurencja. Jako, że nikt nie chce ujawniać swojego konw-how preferujemy kontakt mailowy lub telefoniczny.
Ogólnie corem naszego biznesu są gry na PC, konsole oraz nintendo switch.
Po stronie spółki jest marketing, wydanie gry oraz finansowanie produkcji.

Wszystko tak na dobrą sprawę stanowi kwestia indywidualna ponieważ każda produkcja jest inna pod kątem jakości, długości rozgrywki itd. Dlatego nie jestem w stanie podać żadnych ram oraz przedziałów cenowych bo czegoś takiego nie ma. Każdy projekt jest inny i innych rzeczy potrzebuje.

Jak by konkurencja nie mogła do Was napisać z utworzonego na szybko maila, taaa.
To zupełnie jak z tymi ‘młodymi twórcami’ którzy ogłaszają się tu, że maja pomysł na grę, szukają ludzi, szczegóły napiszą w mailu bo jeśli zamieszczą to na forum to od razu ktoś im ukradnie :slight_smile:

Zgadzam się, że wiele rzeczy ustala się indywidualnie, ale dotąd pojawiały się tylko ogólne pytania.

Nie jesteśmy “młodymi twórcami” mamy swoje produkcje i chcemy je rozwijać. Wiemy co robimy :slight_smile:
Wydaje mi się, że jeżeli ktoś jest zainteresowany współpraca to też dla jego komfortu powinniśmy rozmawiać na priv a nie na forum publicznym.

Przecież nie twierdzę, że jesteście :wink:

Tak, szczegóły jak najbardziej poza forum publicznym, ale pewne podstawowe informacje oraz odpowiedzi na tzw. ‘często zadawane pytania’ mogli byście tu podać. Tak przez analogię: buduję nowe urządzenie i szukam dostawcy elementów. Jeden z producentów procesorów ogłasza się, że ma fajny sprzęt i wręcz szuka odbiorców, ale nie ma nigdzie podanych parametrów, żadnych. Poda je ‘na priv’ :slight_smile: