Poszukiwani ambitni i zapaleni ludzie do ekipy!

Witam!
Na początku trochę informacje o mnie. Mam na imię Karol, lat 18, potrafię pisać skrypty w C# i tworzę strony internetowe. Moją pasją od dawien dawna są gry i zawszę chciałem iść bardziej w tym kierunku sam je tworząc. W grupie będę pełnił rolę opiekuna całego projektu czyli organizacja oraz tworzenie skryptów i programowanie gry.

Szukam zapalonych i ambitnych ludzi niekoniecznie doświadczonych lecz z chęcią do nauki i współpracy do stworzenia grupy która z czasem stworzy coś naprawdę fajnego. Na początku będziemy próbowali stworzyć jakąś niewielką i niezbyt rozbudowaną grę by usprawnić organizację grupy itp. Zależy mi na komunikacji w zespole i miłej atmosferze
.
Do tego celu na razie będziemy korzystać z dysku google i komunikatora Team-Speak, gdzie nikt nie będzie nam przeszkadzał i będziemy mogli szybko wymienić się pomysłami itp. Co do silnika na jakim będziemy pracować to prawdopodobnie będzie to Unity lecz wszystko do ustalenia. Co do rodzaju tworzonych gier wszystko powiem już podczas rozmowy wstępnej.

Poszukuję ok 2 – 4 grafików, i max 2 programistów (C#, Java) by grupa nie rozrosła się do nie wiadomo jakich rozmiarów.
Proszę o kontakt i ewentualne pytania pod adres:

karolkuc098@gmail.com

Pozdrawiam!

SLOTY:
Grafik:
[Otwarty]
[Otwarty]
[Otwarty]
[Otwarty]
Programista:
[Otwarty]
[Otwarty]

Dalej aktualne!!!

Czy ogłoszenie dalej aktualne?

Zainteresowany! Jeżeli aktualne.

jeśli aktualne proszę o kontakt ( aha jestem grafikiem)
email; pitfon123@gmail.com