Poszukiwani chętni do wspólnego projektu


#1

Cześć!
Jeśli lubisz to co robisz, chcesz nabrać doświadczenia i robić rzeczy, które Cię rozwinął to mam przyjemność zaprosić Cię do naszego zespołu. Jesteśmy już trzyosobową ekipą: grafik 3d i dwóch programistów, która uczy się z pasji do tworzenia gier komputerowych.
Potrzebujemy jeszcze :
-grafika 2D (koncept artysta)
-animatora
-grafika 3D
My zapewnimy miłą atmosferę, możliwość pierwszego kroku do stania się profesjonalistą i bycie częścią- kto wie- czegoś wielkiego:)
Oczekujemy chęci do nauki i rozwoju swego rzemiosła.

Jeśli jesteś zainteresowany i ciekawy naszego pomysłu, proszę o kontakt na pv.

                                                       Pozdrawiam!

#2

A nie potrzebujecie może kogoś od dźwięków? :wink:


#3

projekt aktualny, podbijam temat.


#4

Napisałem na priv. Jeżeli propozycja dalej ważna


#5

Hej czy temat nadal aktualny?Była bym zainteresowana i chętnie stworzę coś z Wami. Jestem grafikiem, potrafię też animować, jeśli nie są to bardzo skomplikowane animacje. Pozdrawiam
Martyna


#6

Jeśli projekt mi się spodoba chętnie pomogę. Uczę się teraz intensywnie Wwise, ale w muzyce/ dźwięku siedzę od lat. Zdalnie lub na miejscu (Warszawa).

Głos tutaj: http://gadamstudio.pl/en/home-en/

Wybrana muzyka z kilku moich, naprawdę bardzo różnych projektów na playliście tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=cjW0OEsMWzs&list=PLbFMQnQwu81PDqrJJS0zrkcckHNWFjmCU

Mroczniejsze i żywsze klimaty: https://soundcloud.com/play-mikel/sets/other-projects można przesłuchać więcej sprawdzając po projektach np Warm but dead.

tu jeszcze dość wiekowe “orkiestralne” rzeczy, ale poziom znacząco mi się już zmienił https://soundcloud.com/play-mikel/sets/orchestral

Udźwiękawiałem też film w ramach 48HFP, pomagam z dźwiękiem i foley - jak będzie w sieci to podrzucę. Okazuje się, że mam talent i to bardzo “moja bajka” i chcę wejść w kolejne projekty.

Do gier najchętniej wejdę z atmosferami, sounddesignem i głosem. Muzyka opcjonalnie.

Pozdrawiam :slight_smile: