Poszukiwani do małego projketu w Unity (głównie game/level designer)

game-design

Hejka

Mamy jednego profesjonalnego generalistę2D/3D i jednego profesjonalnego programistę gier. By miało to ręce i nogi potrzebujemy jeszcze minimum 1 człowieka, który zająłby się samym gameplayem, testowaniem i układaniem poziomów. Nie będę mydlił oczów, tekstami o przyszłych dochodach z gry, bo znam branżę i wiem, że pierwsze gry Indii zazwyczaj się nie sprzedają. Generalnie chcemy mieć z tego fun, satysfakcję z stworzenia od zera czegoś zupełnie własnego, wpis do portfolio i gigantycznie dużo nowego doświadczenia. Jeśli po prostu marzycie o stworzeniu fajnej ekipy, to też możemy pogadać. Więcej informacji na priv.

Pozdrawiam!
Marcin

Hi There

I have sent you an e mail please check.

Siemka
Jeżeli macie miejsce, to z chęcią pomogę w programowaniu :smiley:

Miło poznać : ).
Skontaktuję Cię z Adrianem, który jest programistą. Ja jestem odpowiedzialny za grafikę i wiem o programowaniu gier mniej więcej tyle, by się na programistów nie wkurzać gdy coś idzie wolno- ale nie wiele więcej. Pracowałeś już przy jakiś projektach? - Pytam czysto orientacyjnie. Żadnej selekcji ludzi nie dokonuję.
Pozdrawiam!

Napisałem prywatną wiadomość :smiley:

Hej
Chętnie zrobię dźwięk, jestem zdesperowany. Potrzebuję portfolio, FX chętnie nagram. Mogę komponować ale FX nagram free… Wspominałem, że jestem zdesperowany?

Tak- Wspominałeś : /. W sumie nigdy się nie zastanawiałem jak ciężko wybić się w branży dźwiękowej. Od przyjaciela z gamedevu wiem, że do takich projektów często najwięcej zgłasza się muzyków- czego jeszcze nie zauważyłem, ale chyba jest prawdą.

Cuż… Sam jestem zdesperowany. Na koncie mam może 80zł, a powrót do rodzinnego nie wchodzi w grę. W sumie w podobnej sytuacji byłem już około 6 lat i choć portfolio dawno zbudowałem mocne, to i tak wymagania firm są czasem po prostu abstrakcyjne.

Nie mogę zagwarantować, że coś z tego wyjdzie, ale nigdy nie zaszkodzi próbować, a pogadać to już w ogóle : ). Podeślij mi na prive jakieś przykłady swoich prac. Jak Cię coś ciekawi, to też pytaj. Dzięki za propozycje!

proszę o kontakt mail s8875@pjwstk.edu.pl

Gdybyście potrzebowali jeszcze jednego programisty, ewentualnie generalisty unity to zgłaszam się.

Siemka : )
Programistów nigdy za mało. Jak dojdziemy do 10 robimy MMORPG : P. Robimy dzisiaj (~22:00) meeting na Skype, by się chociaż ze sobą poznać- Jak przeczytasz tą wiadomość dostatecznie szybko, może jeszcze się załapiesz. Puki co mamy 3 programistów, 1 grafika i 1 level designera. Jak znasz się na Unity będziesz gadał głównie z Adrianem.

Podeślij jakieś przykłady tego co robiłeś, miasto gdzie mieszkasz i maila, bym mógł Cię dodać do grupy na Slacku i tablicy Trello. Jesteśmy dopiero na etapie planowania, więc w sumie nic nie straciłeś.

Skype do Adriana: adrian.gasinski
Skype do mnie: divagor2

Pozdrawiam!
Marcin Kułaga

Witaj Marcin, O ile to możliwe chciałbym dołączyć do projektu, bardziej się znam na programowaniu, ale umiem też w grafikę i znam jakieś podstawy co do unity, więc o ile to możliwe bardzo chciałbym dołączyć do was.