Poszukiwani do małego projketu w Unity (głównie game/level designer)

game-design

#1

Hejka

Mamy jednego profesjonalnego generalistę2D/3D i jednego profesjonalnego programistę gier. By miało to ręce i nogi potrzebujemy jeszcze minimum 1 człowieka, który zająłby się samym gameplayem, testowaniem i układaniem poziomów. Nie będę mydlił oczów, tekstami o przyszłych dochodach z gry, bo znam branżę i wiem, że pierwsze gry Indii zazwyczaj się nie sprzedają. Generalnie chcemy mieć z tego fun, satysfakcję z stworzenia od zera czegoś zupełnie własnego, wpis do portfolio i gigantycznie dużo nowego doświadczenia. Jeśli po prostu marzycie o stworzeniu fajnej ekipy, to też możemy pogadać. Więcej informacji na priv.

Pozdrawiam!
Marcin


#2

Hi There

I have sent you an e mail please check.


#3

Siemka
Jeżeli macie miejsce, to z chęcią pomogę w programowaniu :smiley:


#4

Miło poznać : ).
Skontaktuję Cię z Adrianem, który jest programistą. Ja jestem odpowiedzialny za grafikę i wiem o programowaniu gier mniej więcej tyle, by się na programistów nie wkurzać gdy coś idzie wolno- ale nie wiele więcej. Pracowałeś już przy jakiś projektach? - Pytam czysto orientacyjnie. Żadnej selekcji ludzi nie dokonuję.
Pozdrawiam!


#5

Napisałem prywatną wiadomość :smiley:


#6

Hej
Chętnie zrobię dźwięk, jestem zdesperowany. Potrzebuję portfolio, FX chętnie nagram. Mogę komponować ale FX nagram free… Wspominałem, że jestem zdesperowany?


#7

Tak- Wspominałeś : /. W sumie nigdy się nie zastanawiałem jak ciężko wybić się w branży dźwiękowej. Od przyjaciela z gamedevu wiem, że do takich projektów często najwięcej zgłasza się muzyków- czego jeszcze nie zauważyłem, ale chyba jest prawdą.

Cuż… Sam jestem zdesperowany. Na koncie mam może 80zł, a powrót do rodzinnego nie wchodzi w grę. W sumie w podobnej sytuacji byłem już około 6 lat i choć portfolio dawno zbudowałem mocne, to i tak wymagania firm są czasem po prostu abstrakcyjne.

Nie mogę zagwarantować, że coś z tego wyjdzie, ale nigdy nie zaszkodzi próbować, a pogadać to już w ogóle : ). Podeślij mi na prive jakieś przykłady swoich prac. Jak Cię coś ciekawi, to też pytaj. Dzięki za propozycje!


#8

proszę o kontakt mail s8875@pjwstk.edu.pl


#9

Gdybyście potrzebowali jeszcze jednego programisty, ewentualnie generalisty unity to zgłaszam się.


#10

Siemka : )
Programistów nigdy za mało. Jak dojdziemy do 10 robimy MMORPG : P. Robimy dzisiaj (~22:00) meeting na Skype, by się chociaż ze sobą poznać- Jak przeczytasz tą wiadomość dostatecznie szybko, może jeszcze się załapiesz. Puki co mamy 3 programistów, 1 grafika i 1 level designera. Jak znasz się na Unity będziesz gadał głównie z Adrianem.

Podeślij jakieś przykłady tego co robiłeś, miasto gdzie mieszkasz i maila, bym mógł Cię dodać do grupy na Slacku i tablicy Trello. Jesteśmy dopiero na etapie planowania, więc w sumie nic nie straciłeś.

Skype do Adriana: adrian.gasinski
Skype do mnie: divagor2

Pozdrawiam!
Marcin Kułaga


#11

Witaj Marcin, O ile to możliwe chciałbym dołączyć do projektu, bardziej się znam na programowaniu, ale umiem też w grafikę i znam jakieś podstawy co do unity, więc o ile to możliwe bardzo chciałbym dołączyć do was.


#12

Witam, z wykształcenia jestem architektem po PW. Pracuję w zawodzie, ale po godzinach hobbistycznie sklejam levele w Unity (+ostatnio przerzucam się na Unreal engine). Posiadam wiedzę na temat przestrzeni, skali, historii oraz materiałach. Moim minusem jest fakt że nie umiem za bardzo programować. Pytanie czy mogę pomóc Waszemu zespołowi?


#14

Cześć! Znajdzie się jeszcze miejsce dla mnie? Mogę robić za testera, ewentualnie trochę znam się na programowaniu w c# i ogarniam unity. Czekam na odpowiedź!
PS. Jeśli byłaby możliwość to proszę o kontakt na jakub.szczepaniak1102@gmail.com