Poszukiwani do projektu gry

Już od dłuższego czasu tworzę prototyp/demo własnej gry komputerowej “In The Land Of Nod”.
Dotychczas pracowałem nad grą samodzielnie, ale do osiągnięcia odpowiedniej jakości wymaga ona większej liczby zaangażowanych osób :).

Jaki gatunek gry?
Jest to gra przygodowa FPP w typie podobnym do “Vanishing of Ethan Carter”, “Firewatch”, “Tesla Effect” itp. Fabuła oparta jest na historii Rzezi Wołyńskiej.

Kogo potrzebuję?

• Po pierwsze programistów od Unreal Engine 4 - Blueprint i ewentualnie C++. Najlepiej takich, którzy mogą pochwalić się jakimś własnym zaimplementowanym pomysłem. Miło będzie, gdy włączą się również w tworzenie koncepcji gamplay.
  • Animatorów 3D - do animacji ruchów dłoni, animacji sztywnych, animacji scenek itp.;
  • Grafików 3D z umiejętnością rysowania;
  • Dźwiękowców/muzyków do opatrzenia gry najbardziej nastrojową szatą dźwiękową jaką może być :slight_smile:

Projekt otwarty jest na każdego, ale osobiście preferowałbym ludziska z Poznania - jest szansa na regularne spotkania, wymienianie się doświadczeniami, chodzenie na piwko etc.

Co mogę oferować?
Stworzenia teamu i tworzenie projektu, który może znaleźć finansowanie. Obecnie nie mogę zaoferować żadnej innej gratyfikacji. Jednak dotychczas prowadzone rozmowy z potencjalnymi inwestorami dają wielką szansę na to, iż przy dopracowaniu prototypu do vertical slice, gra znajdzie chętnych do jej sfinansowania.

Czas pracy?
W obecnej chwili sam mam etacik, więc zrozumiem każdego, kto ma podobnie. Jestem w stanie pracować nad tytułem poza standardowymi godzinami. Nie musimy się aż tak spieszyć, ale w grupie dopracowanie prototypu, mimo przeszkód czasowych, jest realne w niedługim czasie.

Więcej na temat IN THE LAND OF NOD znajdziecie pod:
www.nodgame.com

Kto zainteresowany niech pisze na contact@nodgame.com

Pozdrawiam wszystkich!
Mariusz

Ciekawy pomysł. Swoją drogą uwielbiam gry i filmy oparte na faktach :wink:

Dzięki bardzo za dobre słowa :slight_smile:. Fabuła bardziej jest inspirowana niż oparta na faktach, tj. centralnie obraca się wokół tematu Rzezi Wołyńskiej, ale sama jest pomysłem oryginalnym.

Dodatkowo miejsce akcji trzymać się będzie z dala od głównych wydarzeń II WŚ, koncentrując się raczej na perspektywie cywilów. Sądzę, że przedstawienie typowego polskiego setttingu z owych czasów (i np. z czasów lat 80) będzie czymś świeższym i niespotykanym w grach.

Zgłoszenie wysłane na pocztę :wink: