Poszukiwani graficy 2D i programiści Unity

Cześć,
Jesteśmy grupą znajomych która tworzy raczkujące studio gier. Aktualnie robimy cztery gry mobilne 2/2.5D i jedną Visual Novel w klimacie cyberpunk. Na początku przyszłego roku zaczynamy duży projekt i szukamy ludzi którzy pomogą nam go zrealizować. Łączymy chętnych w 3 osobowe zespoły które tworzą swoją grę mobilną <aktualnie mamy opisane 2 wolne>. Projekt pozwala sprawdzić czy się dogadujemy i jak będzie wyglądała dalsza współpraca. Dzięki temu sposobowi z forum zostali z nami tylko ludzi z którymi rozumiemy się bez słów.

Kogo szukamy?
Chętnych młodych ludzi którzy wolny czas chcą poświęcić na tworzenie gier. Zależy nam na uczniach/studentach.
Szczególnie jak w temacie programiści unity/unreal oraz grafikach 2D. Nie musisz być najlepszy. Szukamy takich ludzi jak my. Młodzi, ambitni i chętni pomóc stworzyć znane studio game developerskie.Nie stworzyłeś żadnej gry do końca ? Nigdy nie robiłeś grafiki do gier ale chcesz się tego nauczyć ? Żaden problem. Niech współpraca z nami będzie pierwsza i warta pochwalenia się znajomym. Pomożemy Ci z realizacją !

Co oferujemy?
Do sukcesu którejś gry jesteśmy tylko grupą studentów więc dzielimy się zyskiem z gry. Możemy za to zaoferować marketing, wsparcie ludzi którzy rozwijali GameDev w Polsce i profesjonalnych programistów. W tym trzech osób związanych z najlepszą Polską grą o zabijaniu potworów :wink:

**Uprzedzam: Jeżeli jesteś mocno “tolerancyjny/tolerancyjna” w rozumieniu współczesnej europy i skrajnie nie lubisz kontrowersyjnych tematów i czarnego humoru to będziesz się musiał/musiała przyzwyczaić :smiley:

Witam,
Czy oferta nadal aktywna?
Jeśli tak to jestem chętny, programowania dużo w szkole jeszcze nie mam ale w domu nauczyłem się nawet sporo rzeczy w języku c#, jeśli chodzi o znajomość unity to wydaje mi się że jest dobra.
Email:
dcbdgm@gmail.com
Pozdrawiam.

Cześć, chciałbym spróbować swoich sił w grafice do gier. Do tej pory robiłem okładki płyt itp… Chce spróbować czegoś innego, zawsze chciałem to zrobić więc proszę o odzew :wink: . Pozdrawiam.

Witam

^Jestem zainteresowany państwa ofertą. Jestem Doświadczonym Grafikiem i Level Designerem z chęcią dołączę się do projektu posiadam aktualnie dużo wolnego czasu i z przyjemnośćią zaangażuje się w prace z ludźmi, którzy podchodzą do sprawy poważnie z zamiarem ukończenia swojego projektu. Na silniku Unity pracuje już kilka lat. Posługuje się również innymi graficznymi programami. Nie interesuje mnie zysk, bardziej uznanie i wizja stworzenia studia Deweloperskiego, Pracowałem już przy projektach pokroju Indie Horror.
.Najlepiej czuje się w produkcjach które przekazują graczowi nie tuzinkową fabułę i doznania. Ukierunkowany jestem pod gry emocjonalne ale także otwarty na nowe ciekawe pomysły i koncepcje.

Skill level:

-Posługiwanie się Unity pod kątem graficznym
-budowanie terenu / panel terrain creator
-tworzenie i importowanie modelów zewnętrznych 3D

• real lighting, shadery,
    -proste animacje modeli statycznych / otwieranie drzwi/ szafek/ przesuwanie po osi x/y/z /
    -Tworzenie Particle System/ a także projekcji / wizualizacja cząsteczek przykładowo. rój much, opadające liście, dym, kurz.
    -tworzenie i edycja cloth system. prosty rigging. draggable oraz reszta fizyki zaimplementowana w silnik.
  • tworzenie prostych skryptów - in trigger
    -dodawanie estetycznych efektów kamery, lighting flare, dirty effect, Blur, Color correction.
    -tworzenie reverb zone.
    -teksturowanie , tworzenie materiałów, normal mapping i hight w programie crazyBump.
    -tworzenie UI, interface,
  • oraz wszystkie inne opcje silnika./ pod kątem graficznym

Programowanie
-Preferowane : JavaScript lev; niski

Udostępniłbym państwu własne portfolio jednakże strona jest w budowie. www.keoshi.pro

Licze również na pełne zaangażowanie, przyjmuje tylko poważne ogłoszenia. Pozdrawiam i
Proszę o kontakt. keoshi.tm@gmail.com
lub bezpośrednio pod postem.

Pozdrawiam
Keoshi