Poszukiwani ludzie do zespołu przy grze 2D!

Witajcie, poszukuję osób chętnych do współpracy przy tworzeniu gry 2D z przeznaczeniem na dystrybucję poprzez steam, szukam głownie hobbystów,amatorów którzy poprzez pracę przy projekcie mieliby szansę załapać trochę wiedzy i doświadczenia,głównie szukamy na ten moment grafika a także programisty c# projekt stawiamy na silniku unity. Po więcej informacji zapraszam na pw :slight_smile: pozdrawiam.

A ty czym się będziesz zajmował?

ciężko nazwać moją funkcję jako iż jestem twórcą projektu,zajmuję się rozdzielaniem zadań między nami,podstawową grafiką,mediami,tworzeniem strony,reklamą,dźwiękiem wraz z moją dziewczyną która jest świetnym muzykiem,programuję w c# staram się wypełniać każdą lukę w zespole.

rozumiem poprzez wypowiedź że z góry założyłeś że jestem kimś w rodzaju “mam pomysł na grę,muszę znaleźć kogoś kto odwali całą robotę za mnie!”

ja nie z tych :stuck_out_tongue:

Hi Dominik,
My name is Alex.
Looking for a team for developing games in Unity3D C#.
I am beginner with Unity but fast learning and have done one simple game https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Unsuy.ThreeDetris&hl=en.
Two another games in process. But to do something with a team more fun…
I can do many things in game dev even sounds and music (playing almost all instruments). My weak point is a commercial )).
Im living in Warsaw.
Open to talk. My mail is unsuigo@gmail.com
I understand Polish

All the Best

Hi Alex!
I am begginer too so don’t worry, your version of tetris is really interesting,nice idea! I like it.
I’ll be glad to have you in our team :slight_smile:

Cześć Dominik, chętnie przyłączyłbym się do Twojego projektu, w roli kompozytora muzyki. Jeśli potrzebujesz kogoś takiego to prosiłbym o wiadomość mailową, tam będę mógł podesłać Ci niezbędne próbki mojej muzyki. pjczarnowski88@gmail.com

Pozdrawiam
Paweł Czarnowski

Cześć jeśli jeszcze aktualne zainteresowałbym się pomocą w pisaniu strony.