Poszukiwani programiści (Unity/Unreal) i graficy 2D

Witam,

Z grupą znajomych ze studiów zajmujemy się tworzeniem gier mobilnych. Pierwszą grę wypuszczamy w ciągu miesiąca. Mamy masę pomysłów i mało rąk do pracy. Poza gotowym projektem pracujemy nad 2 prostymi grami mobilnymi i 2 Visual Novel.

Kogo szukamy?
Chętnych młodych ludzi którzy wolny czas chcą poświęcić na tworzenie gier. Zależy nam na uczniach/studentach.
Szczególnie jak w temacie programiści unity/unreal oraz grafikach 2D. Nie musisz być najlepszy. Szukamy takich ludzi jak my. Młodzi, ambitni i chętni pomóc stworzyć znane studio game developerskie.Nie stworzyłeś żadnej gry do końca ? Nigdy nie robiłeś grafiki do gier ale chcesz się tego nauczyć ? Żaden problem. Niech współpraca z nami będzie pierwsza i warta pochwalenia się znajomym. Pomożemy Ci z realizacją !

Co oferujemy?
Do wydania pierwszej gry jesteśmy tylko grupą studentów więc dzielimy się zyskiem z gry. Możemy za to zaoferować marketing, wsparcie ludzi którzy rozwijali GameDev w Polsce i profesjonalnych programistów. W tym trzech osób związanych z najlepszą Polską grą o zabijaniu potworów :wink:
Studenci możecie u nas zaliczyć praktyki :slight_smile:

możesz coś powiedzieć o samym projekcie ?

Byłbym chętny ale do sierpnia będę miał ekstremalnie mało czasu(może). Idę na studia we wrześniu i staram się dorobić. Obecnie pracuje jako programista w pewnej firmie z umową o dzieło, druga praca to pełna etatowa praca gdziekolwiek mnie zatrudnią(w poniedziałek rozmowa :p). Mam już jakieś doświadczenie z Unity3d z grami 2D. Znam zasady programowania OOP,MVC, optymalizacje w Unity3D podstawy do tworzenia gier na GoogleVR i Dive, używania animacji poklatkowych i szkieletowych, używania pluginów no i mam podstawową wiedze w tworzeniu backendów w Node.js. Szukam projektów żeby wypełnić portfolio, rozwijać się i pozyskać nowe kontakty które mogą się przydac w przyszłości :).

Cześć,

Aktualnie kończę studia na wydziale Animacji i jestem ciekaw waszego projektu. Być może mogę się wam przysłużyć jako grafik. Od razu informuję że mam mało doświadczenia w tworzeniu gier ale sporo w jeśli chodzi o Art/Design/Animation

kontakt znajdziecie tutaj : dicamillo.8@gmail.com

Cześć.

Obecnie pracuję jako programista w Unity 3D, głównie w 2D, ale mam też jakieś doświadczenie z 3D. Nie jestem jakimś super doświadczonym programistą, ale coś umiem, i ciągle się uczę :wink: Jak na razie nie mogę się pochwalić ukończonymi grami (nie licząc swojej pierwszej gierki robionej ‘do szuflady’), ale mam nadzieję że niedługo coś się pojawi.

Gdyby było jakieś zainteresowanie, kontakt przez maila: kowal1003@gmail.com

Cześć,

Jestem na 3 roku teleinformatyki i byłbym zainteresowany opcją praktyk w czasie wakacji (6 tygodni, 240 godzin). Sam żadnej gry nie skończyłem, ale znam C# i uczę się pracować w Unity. W jakim mieście pracujecie?

Proszę o kontakt: creavener@gmail.com

Witam, chętny do współpracy. email: zguba44@gmail.com

Cześć,
jestem uczniem liceum, który cały swój wolny czas poświęca na programowanie. Interesuje się również robotyką oraz protokołami. Napisałem kilka projektów (nie tylko gier, lecz także serwerów, komunikatorów itp.) w języku C#.
Przesyłam referat konkursowy związany z autorskim projektem sandboxowej gry multiplayer napisanej w Unity3D.

Projekt: https://docs.google.com/document/d/1sa59Cn4_0Gh2mvOQagBmdc_ABAE2Q1wFvAsmIHZ5DBU/edit?pref=2&pli=1

Zdjęcie:

W razie zainteresowania proszę o kontakt: michalakmichau@gmail.com

Szanowni państwo,

jestem studentem czwartego roku informatyki i byłbym zainteresowany odbyciem praktyk studenckich (160 godzin), ponieważ widać że w trakcie ich trwania pewnie by była dobra atmosfera, i taka osoba bez doświadczenia jak ja mógłaby się sporo nauczyć.

Jeśli chodzi o moje projekty, to ograniczają się na chwilę obecną do prostej drużynowej gry sieciowej, stworzonej w Unity3D + uLink. Nie stosowałem wtedy zasad oop, pisania luźno powiązanego kodu itp. ze względu na presję czasu. W następnym projekcie gry survival, podobnej do tytułu “Stranded”, zamierzam bardziej przykładać się do jakości tego co będę tworzyć czyli z zamiarem użycia np. zenject, zasad oop itp.

Jeśli już miałbym siebie zaszufladkować do odpowiedniej dziedziny związanej z gamedevem którą chciałbym się zajmować, to chyba byłoby to skryptowanie rozgrywki, mechanizmów gry.

Proszę o kontakt tomasz_kaczmarczyk@yahoo.com

Dziękujemy za duży odzew. Z pewnością do wszystkich się odezwiemy, Nie spodziewaliśmy się aż takiego odzewu :slight_smile:

Hej!
Studiuję i jestem chętna na pozycję grafika, zapraszam na zerknięcie na moje portfolio. Najłatwiej mi przychodzi ilustracja i concept art ale nie boję się różnorodnych stylów i szybko się uczę :slight_smile: Zapraszam do wysłania maila na kaa.madej@gmail.com , to chętnie podzielę się CV i wysmaruję elaborat na temat moich umiejętności i czemu uważam, że się nadaje :wink: Dzięki z góry! :slight_smile:

Cześć!

Studiuję informatykę, w wolnym czasie dłubię w Game Makerze i Unity, ostatnio chwaliłem się swoim “dziełem” na tym forum. Zapraszam do do kontaktu na damochramowicz260@gmail.com :slight_smile:

Cześć!

Studiuję informatykę i od dłuższego czasu wszystkie wolne chwile spędzam na szlifowanie umiejętności programistycznych. Na razie siedzę w Unity, ale zamierzam też w najbliższym czasie oswoić się trochę z Unrealem :slight_smile: Obecnie w ramach nauki pracuję nad turową grą RPG (coś w stylu starych Falloutów). Do końca jeszcze daleka droga, ale jakby co będę mógł pokazać wstępny prototyp systemu tworzenia postaci i walki :slight_smile:

Będę wdzięczny za kontakt na wolfmar.ww@gmail.com. Z góry dzięki i mam nadzieję że do usłyszenia :wink:

Cześć,

Jestem na 3 roku studiów i jeśli wasza oferta jest ciągle aktualna chętnie wspomógłbym was swoim wolnym czasem :smiley:
Ciągle w miarę wolnego czasu staram się polepszać swój warsztat programistyczny (C# i środowisko Unity) i myślę, że wasza oferta może wpłynąć pozytywnie na mój rozwój :smiley:
Póki co jedyny ukończony projekt przeze mnie, to prosta gra plaformowa 2D stworzona w ramach zaliczenia przedmiotu na studiach.

W razie dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu: basta115@o2.pl

Witam, jestem po szkole średniej. Szukam praktyk/pracy związanej z tworzeniem gier. Jestem zainteresowany pracą na Unreal Engine 4. Kontakt: oskarjas96@gmail.com

Hej,
Aktualnie jestem absolwentka informatyki, jestem też po szkole plastycznej. Bardzo bym chciała uczestniczyć w tworzeniu gry jako grafik. Nie oczekuję pieniędzy tylko zdobycia doświadczenia przy tworzeniu grafik do gier. Robię głównie w 2D i wgryzam się powoli w 3D. Jeżeli jesteście zainteresowani współpracą proszę o maila na adriannakaaa@gmail.com
Miłego dnia!

Hej, jeśli nadal to aktualne to też się zgłoszę na grafika 2D
ide właśnie na drugi rok wzornictwa wiec grafike mam na codzień
patrząc na oferty jestem kolejną z wielu grafików ale zawsze można spróbować :smiley:

Witam

Jeżeli przydałby wam się uczeń 3 klasy liceum uczący się unity oraz c#
to chętnie rozpocznę współpracę z wami
krzysztof.para@interia.pl - wiecie co z tym zrobić.

Witam.
Od dwóch lat robię własną grę (sam), jeszcze jej nie skończyłem, ale używam jej jako portfolio.
Programuję w C# w Unity. Gameplay z mojej gry:

Jestem zainteresowany, co prawda nie mam doświadczenia i dopiero zacząłem się uczyć C# jednak chciałbym pomóc. Pozdrawiam.