[poszukiwani] programiści [unity3d]

Witam serdecznie,

Poszukiwani programiści ze znajomością silnika Unity 3D,do ambitnego projektu. Grafika w 80% jest gotowa, tak naprawdę po “zakodzeniu gry” można wrzucić ją do early acces.
Trochę o mnie: Studiuje dziennie, jako student mam trochę wolnego czasu, grafiką 3D zajmuje się od kilku lat, liznąłem także pascala jak zaczynałem swoją zabawe z game makerem. Aktualnie uzywam silnika graficznego Blender, modeluje, teksturuje, przyjmuje zlecenia. Nalezałem już do kilku innych “zespołów developerskich”, jednak projekt upadał, był za mało ambitny oraz osoby na stanowiskach się nie spełniały.

Platforma: PC
Tryb: Tryb Sieciowy, gracz jest hostem, 4-5 osób na serwer. (peer 2 peer)
Współczesna rozgrywka z elementami:

• skradanki/strzelanki/bijatyki/przygodówki/elementami horroru. Całośc zapięta w przyjemnej dla oka grafice.

Projekt jest tak jak juz mówiłem juz gotowy graficznie na poziomie early acces, wymagana sprawna ręka programisty aby dopiąć wszystko do końca. Prostuje od razu aby nie było nie domówien, tak grafika jest zaczerpnięta RÓWNIEŻ z assetów, zainwestowałem i zaosczędziłem sporo czasu. Nie byłem w stanie stworzyć wszystkiego od zera, nie dałem rady tego co miałem w głowie nanieść na ekran monitora. Także posilkowałem się assetami. Jednak trzeba było je dopicować. Dodać szuflady, animacje, drzwi zanimować, dodać trochę od siebie tak aby asset ożył. Jeszcze troche pracy graficznej przede mną, jednak na tym poziomie mogę juz ze spokojem serca szukac osoby która pomoże mi pod względem kodu.
W załącznikach pokazuje częśc projektu oraz kilka innych własnych modeli.
Zgłoszenia z informacja o sobie proszę wysyłać drogą prywatną lub na Emaila: projekt_poszukiwany@onet.pl

NIESTETY MOGĘ DODAC TYLKO 1 ZDJECIE… PRZEZ LIMIT, TAKŻE WIEKSZOMA ILOŚCIAMI ZDJĘC URACZYĆ MOGĘ WAS DROGĄ PRYWATNĄ :slight_smile:

A masz spisany GDD nawet ogólnie? O czym faktycznie ma być ta gra?

To co napisałeś jest tak ogólne, że komunikuje jedynie, że chyba sam nie wiesz na czym ma polegać gra?

Czy projekt ma być komercyjny? Bo jeśli to ma być jedyny tryb:

powoduje, że szansa na sukces komercyjny jest w przybliżeniu równa 0.