Poszukiwani twórcy gier z ciekawymi pomysłami!

Posiadasz dobry pomysł na grę lub jesteś w trakcie jego realizacji i przydałoby Ci się dodatkowe finansowanie? Daj nam znać! Wybrane przez nas projekty, bez względu na gatunek czy platformę sprzętową zasilimy odpowiednim kapitałem, pomożemy ich realizacji i wydaniu.

Opisz krótko swój projekt, oszacuj czas produkcji oraz budżet!

Posiadamy dostęp do ponad pięciomilionowej społeczności graczy z całego świata!

To nie wszystko! Szukamy także:

• Project managerów - osób odpowiedzialnych za dany projekt gry/aplikacji, znających bardzo dobrze rynek game dev’u mobilnego, ambitnych z pomysłami na ciekawe produkcje;

• Programistów gier/aplikacji mobilnych (iOS/Android) - koniecznie z przynajmniej jednym kompleksowo zakończonym projektem (od A do Z);

• Grafików 2D/3D z doświadczeniem przy pracy z grami/aplikacjami mobilnymi.

Co zapewniamy?

• kapitał;

• pracę w biurze we Wrocławiu (ew. możliwość pracy zdalnej);

• bardzo dobre zaplecze organizacyjne, techniczne i prawne;

• wsparcie i zaangażowanie ludzi mających wieloletnie doświadczenie w branży.

Dla nas nie liczy się wykształcenie, lecz doświadczenie i ciekawe osobowości.

Napisz i zaskocz nas swoim projektem lub wiedzą, a jeśli uznamy, że jesteś osobą, która ma ponadprzeciętne aspiracje i zdolności to oprócz pracy w naszym kwitnącym studio otrzymasz także w nim udziały.

Prosimy o kontakt na games@dualmedia.pl

Jesli bedziecie potrzebowac kompozytora zapraszam do wspolpracy
www.michalratkowski.com

Brzmi dziwnie. Jak to rozumieć, że chcecie zatrudnić u siebie potencjalnych twórców? Zamiast zasilić ich kapitałem bezpośrednio?

A coś więcej? Bo na stronie dualmedia.pl nic o tym nie ma.
Jakie gry udało Wam się już wydać? Bez jakiegoś namacalnego portfolio ten informacje brzmią niewiarygodnie.

Początkujący scenarzysta poszukiwany

Nigdy o was nie słyszałem… i że macie pieniążki?..

Jeśli poszukujecie pomysłu to możecie sobie wykorzystać mój, jako Level Designer z 13 letnim doświadczeniem który w 90% czasu pracuje samotnie potrafię poradzić sobie z pełnym Devem.

Taki projekt o którym będę sobie opowiadać realizuję już dla TES 5:
ht tps://www.youtube.com/watch?v=LqlA8pR4po4

Jest to przykładowe Video, na konkretnie tym Video zobaczyć można postęp
w pracy nad nowym Gatheringiem Craftingiem oraz Buildingiem.

Słowa te nie wyglądają dobrze w Polskim :)…

Niestety nie posiadam wielu media które mogę pokazać, “fani” projektu są na discordzie
i tam się dzielimy wszystkim a całego Discorda kopiować wam nie będę :slight_smile:

.

.

.

Do tematu,
Mamy daleką przyszłość, nie wiadomo który rok… nikogo zresztą to nie interesowało, bardziej niż data ludzi interesuje przetrwanie.

Wiele lat temu potężna organizacja opracowała technologie pozwalającą pomieszczać ogromne ilości wody w małych zbiornikach, nazwali je WaterCasterami.

Technologia ta na początku miała za cel pomoc w misji podboju kosmosu, małe zbiorniki zdolne pomieścić ogromne ilości wody, to coś czego eksploracja kosmosu potrzebowała.

• Tak wiem że woda jest nieściśliwa, na potrzeby lore - udało się
  • wypominali mi to to sie nauczyłem fizyki xD

Niestety jak i każda inna technologia niosąca postęp, niosła też i zniszczenie.
Już pierwszy =Wielki= wynalazek ludzkości - ogień - był pierwszym tym, który stanie się największą bronią pierwszych ludzi.

Ogień ogrzeje mięso, ale i spali dom.

“Sausan” Organizacja która sprowadziła zagładę na tej planecie.
Nie byli poczatkowo sprzeczni z podbojem kosmosu, byli bardzo zainteresowani nowymi możliwościami, nowymi ziemiami… tylko, chyba wpadli ich zdaniem na lepszy pomysł…

Bo przecież po co podbijać odległe planety, jak TU właśnie =TU= gdzie stoimy mamy ziemie, ziemia która może być nasza !.. to po co szukać innej?..

W tamtych czasach, korporacje posiadały ponad 90% świata, nie było armii ani państw posiadających zdolną armię do pokonania Sausan, korporacje twardo rządziły na swoich ziemiach to też nie potrzebowali silnej policji bo nikomu w głowie nie był bunt.

Czy Sausan mógł mieć lepszy start?..
Nowa technologia zdolna naruszyć równowagę, nikogo kto może cie powstrzymać…
.

• Oni jedyni przygotowani na nadejście nieszczęścia.

.
Zbudowano ogromny zbiornik, TheTank… tak go nazwali…
Wysoki aż po chmury…
Głęboki aż do końca ziemi…
Szeroki że i 100 ludzi go nie obejmie…
.

• Tak można liczyć wiek drzew - im więcej osób trzeba by objąć drzewo
  • tym więcej drzewo musi mieć lat, ale nie pamiętam liczb

.
Zbudowali go, TheTank został ukończony a każdy myślał że to kolejny cud świata…
Kolejna budowla godna bogów…

Tylko co ten cud miał stworzyć?.. Tego nikt nie wiedział…
A był on cudem Apokalipsy…

10 niesamowitych pomp wystartowało, woda z głównego Oceanu świata po nie dłużej niż 17 dniach została całkowicie wciągnięta… nie była to jeszcze katastrofa lecz wielu się bunotowało… byli też tacy co od razu chwycili za broń…

walczyli… i polegli…

.

Kiedy ostatnio piłeś?..

Sausan zamieniło świat na bezkresną pustynię, woda która została w morzach i jeziorach to za mało, 15.000.000.000 tak wielu kiedyś nas było !..

Nie trwało to długo aż liczba została zdziesiątkowana o kilka zer…

I mamy dziś… dzień dzisiejszy… Sausan posiada świat w swoich objęciach… czy było warto? posiadać świat przez dzień by potem przez tysiące lat żyć w jego ruinach…

Cała woda należy do Sausan, a niewielkie obozy walczą o przetrwanie z ludźmi… UPRZYWILEJOWANYMI do życia… oni uważają się za lepszych… za wybranych… za tych na których woda się nie marnuje… im się woda należy, bo są tymi co stworzyli technologię.
.

żyją jak bogate myszy w klatce, otoczone głodnymi kotami…

.
Liberators, tak nazywa się nasz klan !..
Nasze zadanie?.. zdobyć TheTank i zniszczyć go !..

Każdy to wie !..

Uwolniona woda sprawi że świat znów będzie żyć!..
.

.
Nie chcesz żyć szczęśliwy?.. To życie które masz to nie życie, to nieżycie !..
Jak długo to potrwa?.. kolejne 100 może 200 lat co dalej?..

Ludzie po prostu zniką… chcesz po prostu zniknąć?..
.

.

.
Gracz: wysłali mnie by cie zabić… jesteś niebezpieczna, tak przynajmniej mówią i…

1. kontynuuj w Sausan
    … widzę że mają racje, ktoś o twojej wiedzy i inteligencji zagraża dobrobytowi ludzi.

2. dołącz do Liberators
    … nie mówię jeszcze że zmieniłem zdanie, ale chętnie wysłucham kolejnego opowiadania.

Niezależnie od wyboru pojawia się wprowadzenie Sausan - jako uzupełnienie historii

W uzupełnieniu Sausan rozmowa Generała Fearrousa z graczem i opis jego zadania

następnie krótka misja “samouczek” aby pokazać jak się dostaliśmy do kobiety która opowiada na początku, a na samym końcu samouczka pojawiamy się kilka sekund po wyborze opcji czy dołączymy do Liberatorów czy kontynuujemy w Sausan.

.

• Tak lubię przeskoki w czasie oraz zawiłe historyjki :slight_smile:

Niezależnie od tego czy zdecydujecie się realizować projekt jako Tobi, Autor i Twórca a równocześnie Stwórca tej ideii zezwalam wam na wykorzystanie jej w dowolnym celu bez wcześniejszej konsultacji ze mną :slight_smile:

Jeśli jednak chcecie mieć uzupełnienia w historii lub poznać zakończenie które moim zdaniem jest lepsze niż wstęp to zapraszam do kontaktu…

Fani na Discordzie których jest już około 80 i rośnie polubili przynajmniej szczątkowe zakończenie :slight_smile:

Miejcie tez na uwadze że sam osobiście też ten projekt zrealizuje w formie moda dla Skyrim.
W sumie nie sam bo kilku “kolegów” mam :)…

Historia jeszcze morze się zmienić, wciąż pojawiają się nowe osoby które wzbogacają historię, cóż… tak to bywa że historia dla ludzi musi być robiona przez ludzi :)…

Kontakt do mnie:
E-Mail: PanTobiPL@GMail.com

Co do historii to jest już gotowiec na 6 rozdziałów - 49.000 znaków więc lore jest spore i ciągle rośnie :)…

Wiadomo są pewne luki w historii które trzeba załatać, myślę że jak zostanie ukończona to będzie na książkę na przynajmniej 100 stron :)… może 150 - i ciągle mówimy o drobnym druczku :smiley: hehe te przechwałki :slight_smile: